O nás

Naším posláním je přinášet přínosný a poutavý obsah chovatelům a všem milovníkům zahradnictví. Tvoříme web, kterému můžete věřit – měsíčně web proto navštěvuje až 180 tisíc čtenářů. Pokud máte cokoli na srdci, dejte nám vědět zde.

Jak tvoříme články?

Byť jsou naši redaktoři sami nadšenci do zvířat a zahrady, považujeme za správné články psát na základě důkladného průzkumu českých a zahraničních zdrojů (články, videa, studie, knihy, příručky apod.). Nejsme veterináři a v našich článcích najdete pouze doporučení na základě naší rešerše, nikoli odbornou radu.

Jak vybíráme produkty do žebříčků?

Náš tým je složený z profesionálních redaktorů a expertů na internetový průzkum. Produkty pečlivě vybíráme na základě faktorů, které u dané kategorie produktů vyhodnotíme za důležité. Mezi nejdůležitější faktory často patří:

  • Recenze a zkušenosti zákazníků (např. z Heureka.cz či Amazon.com)
  • Oblíbenost produktu – jak moc jsou produkty prodávané a úspěšné.
  • Důvěryhodnost značky –  jak moc je firma lidmi oblíbená.
  • Ověřenost časem – čím déle je produkt či značka na trhu, tím lépe.
  • Specifické požadavky – často se snažíte doporučovat produkty dle specifických potřeb (např. cenově dostupnou variantu nebo variantu pro náročné).

Při výběru produktů do tématu vždy zapadneme až po uši a usilovně hledáme informace, podle čeho produkty vybírat. Jsme vždy otevření zpětné vazbě od nadšenců v daném oboru a rádi naše žebříčky podle nich poupravujeme, tak aby lidem přidávaly hodnotu.

Byť v našich článcích vytváříme žebříčky nejlepších produktů v dané kategorii, jde čistě o názor naší redakce. Nijak tím tedy nehaníme jiné kvalitní produkty či služby, které se do srovnání nevešly. 

Garant článků: Daniel Hanuš

Za správnost informací v článku a kvalitu ručí šéfredaktor a hlavní produktový analytik, Daniel Hanuš.

Daniel má letité zkušenosti v internetové publicistice a Hobbio.cz je jeho srdcový projekt. V minulosti pracoval na odborných webech různorodých témat (např. finančnictví, zdraví, software, móda,..), kde získal znalost vytvářet přínosný obsah napříč různými obory. Za roky práce jako redaktor si osvojil internetovou rešerši na vysoké úrovni a naučil se spolupracovat s nadšenci v oboru podobně, jak se mu to povedlo na tomto webu Hobbio.cz.

Články píše tým redaktorů s různým tematickým zaměřením, které vede a kontroluje Daniel Hanuš.

Kontaktovat Daniela můžete na emailu info@hobbio.cz

Naši redaktoři

O grafiku a webdesign se nám stará Arster.cz