50 nejlepších přání, vzkazů a básniček pro babičku a dědečka

Vztah mezi prarodiči a vnoučaty je posvátný a jedinečný. Když do rodiny přijde novorozenec, obvykle se mu dostane bezpodmínečné lásky nejméně dvou generací. Prarodiče jsou tu pro děti svých dětí, když vyrůstají z touhy schoulit se dědečkovi na klíně a žádat babičku o radu do života. To nejmenší, jak jim můžeme vyjádřit lásku, je poslat jim dojemný vzkaz, básničku nebo přání. Podívejte se na 50 těch nejlepších a nejdojemnějších.

Obsah článku

Seznam:

1) Jediná věc, která mi vždy pomohla posunout se v životě dál, jsou vaše rady. Vždy jste se se mnou podělili o své zkušenosti a přiměli mě naučit se nové věci, které mi v životě pomohly. Děkuji, že jste tak skvělí prarodiče.

2) Já ti přeji, babičko, jenom samé zdravíčko. Zdraví ať ti stále slouží, nemoci ať tě nesouží. Buď veselá každou chvíli, v kuchyni měj pořád stejnou píli. Mám tě ráda, babičko, jsi mé zářivé sluníčko. S láskou přeje

3) Děti nejvíce potřebují základní věci, které jim prarodiče poskytují v hojné míře. Dávají bezpodmínečnou lásku, laskavost, trpělivost, humor, útěchu, lekce do života. A hlavně sušenky.

4) Babi, babi, babičko, tluče ti tvé srdíčko. Tluče, tluče víc a víc, mám tě ráda mnohem víc. Moje milá babičko, svítí krásně sluníčko. Svítí, svítí nad tebou, krásně je mi s tebou.

5) Všechno nejlepší k výročí svatby mému vzorovému páru. Láska, kterou sdílíte, mě přesvědčuje, že lze dosáhnout štěstí až do smrti. Ať vaše láska s přibývajícími dny stále sílí a ať nikdy nežijete ve smutku. Všechno nejlepší k výročí svatby, dědečku a babičko, mám vás oba rád.

6) Nikdo nemůže pro malé děti udělat to, co dělají prarodiče. Prarodiče tak trochu sypou hvězdný prach na životy malých dětí.

7) Ať ti tento den přinese vše, po čem toužíš. Ať je naplněn radostí a smíchem, když sdílíš tuto zvláštní příležitost s těmi, kteří jsou ti nejdražší. Všechno nejlepší, dědečku.

8) Brýle zase děda ztratil, bez nich by si už neporadil. Nemůže si číst v knize, ani vidět zprávy nové. Brýle stále všude hledá, pokoj mu ta starost nedá. Jej, človíčkové, podivte se, vždyť je má celou dobu na nose!

9) Jaký je můj děda? Ten přece nemá chyby! Naučil mě klít, hrát fotbal a taky chytat ryby. Už má sice šediny, ale vždy pro mě bude ten jediný. S vtipem žije, učí mě, že na světě prostě krásně je.

10) Těm nejzábavnějším a nejhorlivějším prarodičům na světě přeji, abyste vždy zůstali se mnou a žehnali mi a mému životu svou láskou. 

11) Drahá babičko, jsem tak šťastná, že ses narodila a že s tebou mohu oslavit tvé narozeniny. Nejenže jsi jeden z nejlepších lidí, které znám, ale vděčím ti i za svou existenci! Doufám, že spolu oslavíme ještě mnoho dalších narozenin. Všechno nejlepší!

12) Ach, dědeček to je můj kamarád největší, on dobrou hru ještě vylepší. Dědeček, ten mi všechno dovolí, mámu s tátou z toho pak hlava bolí. Ale co už nadělají, nechť se raději přizpůsobí.

13) Dědečku, pro nás všechny tolik znamenáš. Děkujeme ti za to, co pro nás děláš. Dnešní den je pro tebe určen k odpočinku, užij si svůj výjimečný den, protože se o tebe postaráme.

14) Stejně jako já jsem zřítelnicí tvých očí, vy dva jste důvodem mého životního štěstí. 

15) U příležitosti Dne prarodičů vám chci říct, že vy dva pro mě znamenáte celý svět. Ať jste vždycky šťastní, zdraví a srdeční. Šťastný Den prarodičů.

16) Když byli moji rodiče zaneprázdněni svým profesním životem, vy dva jste se o mě starali a utvářeli můj život. Věnovali jste mi všechen svůj čas, abyste mě naučili novým věcem, hráli si se mnou a byli prostě úžasnými prarodiči. Máte v mém životě výjimečné místo. 

17) Když jsem byla malá, vždycky jste mi dávali kapesné, když jsem chodila do školy, kupovali jste mi čokoládu, kterou jsem milovala, a hráli jste si se mnou, i když jste byli unavení. Každý váš projev lásky se mě stále dotýká hluboko v srdci. Mám vás oba ráda.

18) Milý dědečku a babičko, vy dva jste dva silné pilíře naší rodiny, krásné požehnání od Boha. Vy dva jste vždy rozjasňovali naše životy svou obětavostí a láskou. Děkujeme, že jste nám dali tak nádherné dětství.

19) Úkolem rodičů je nás kritizovat a motivovat, ale prarodičů je nás hýčkat a rozmazlovat. Milý dědečku a babičko, vždycky jste mi dávali bezpodmínečnou lásku a hýčkali mě těmi nejlepšími věcmi na světě. Děkuji vám za všechno. 

20) Prarodičům, kteří mě obdarovali tolika úsměvy a naplnili mé srdce tolika štěstí, budu vždy vděčný. Šťastný Den prarodičů!

21) Vím, že když jsou tu se mnou dědeček a babička, nemusím se ničeho bát. Děkuji vám za to, že jste. 

22) Děkuji vám, že jste mé generaci předali dobrý odkaz šťastného domova. Všechno nejlepší k výročí svatby nejlepšímu páru, který mě kdy mohl naučit, jak dobře milovat. Ať je váš život naplněn více lásky, více světla a více radosti. Miluji vás oba.

23) Mít vás nablízku mi dává pocit, že jsem vždy chráněná a milovaná. Se spoustou vřelosti a lásky vám oběma přeji všechno nejlepší.

24) Přeji šťastný Den prarodičů těm, jejichž přítomnost v mém životě změnila vše k dobrému. Mám vás oba rád.

25) Prarodiče jsou ti nejvýznamnější přátelé, které může vnouče mít. Děkuji vám, že jste tak milující prarodiče. 

26) Dědečku, jen jsem ti chtěla říct, jak moc pro mě znamenáš. Miluju tě a vážím si tě za všechny ty úžasné chvíle, které jsme spolu prožili.

27) Jsme šťastní, že si vás můžeme užívat tak dlouho! Na mnoho dalších let zábavy, smíchu a vzpomínek. Všechno nejlepší, babičko.

28) Všechno nejlepší k narozeninám, babičko! Doufám, že tvé narozeniny budou stejně zářivé jako tvůj úsměv, stejně sladké jako tvá láska, stejně zábavné jako tvůj duch a stejně úžasné jako ty. Moc ti děkuji, že jsi tu pro mě vždycky byla.

29) Z celého srdíčka přeji Ti všechno nej, jsi skvělá babička, tak ať máš život nádhernej.

30) Přeji Ti, dědečku, abys měl v srdéčku pocit nejhezčí, všechno nejlepší.

31) Když píšu tohle přáníčko, tak venku svítí sluníčko, snad stejně tak i na tváři Tobě se úsměv rozzáří! Přeji Ti, milá babičko, ať drží se Tě zdravíčko, ať světélko veselé Ti v očích dále svítí, přeji Ti, milá babičko, ať i štěstí se Tě chytí!

32) Gratulace letí ode všech tvých dětí. Přejeme ti, babičko, ať svítíš jak sluníčko, nemoc a zlé se ti vyhýbá, v tvém životě není chyba.

33) Vždycky víme, dědečku, že na tebe spoleh je. Žij si pěkně v klídečku, srdečně ti gratuluje:

34) Dědečku můj milý, počkej tady chvíli, udělám ti oslavu, ať máš dobrou náladu.

35) Babička, to je hřejivé objetí a sladké vzpomínky. Pamatuje si všechny vaše úspěchy a zapomíná na všechny vaše chyby.

36)  V tomto manželství žije láska, v tomto svazku žije život a v tomto domově přebývá radost. Šťastné výročí svatby nejdéle žijícímu manželskému páru, který znám. Ať vaše láska nikdy neochabuje.

37) Všem babičkám, díky nimž je svět pro naše děti laskavější, tolerantnější a bezpečnější. Nikdy nepochybujte o své důležitosti.

38) Dědečkové nám dávají nejen moudrost a povzbuzení, ale jsou pro nás také inspirací.

39) Dědeček má uši, které opravdu naslouchají, ruce, které vždy obejmou, lásku, která nikdy nekončí a srdce, které je ze zlata.

40) I když venku zrovna nesvítí sluníčko, všechny rozzáříš svým úsměvem, babičko. Ať se Ti splní vše, o čem sníš, protože Ty si to zasloužíš! Vše nejlepší k Tvým narozeninám.

41) Přejeme ti, babičko, ať ti chutná kafíčko. K tomu kupu zelíčka, ať jsi zdravá babička. V kuchyni se dílo stále daří, protože ty jsi naše supr babi!

42) Moje drahá babičko, venku svítí sluníčko. Za tebou rádi chodíme, dárečky ti nosíme. Na televizi do noci se díváš, jsme rádi, že nás hlídáš. S tebou se totiž dobře řádí, proto tě máme rádi.

43) Nejlepší babičce a dědečkovi za hlídání. Děkujeme za špičkový servis. Tak dobře by se vnoučátko nemělo ani ve čtyřhvězdičkovém hotelu!

44) Dědečku, posílám kytičku, babičce jí dej a na svět se usmívej. Pro Tebe kromě kytek dort máme, neboj – brzy Ti ho dáme. Vše nej!

45) Děkujeme za znalosti a radosti, které přinášíte do života všech kolem vás. Máme vás rádi, babičko a dědečku.

46) Je vždy radost trávit s vámi čas, budu si nosit naše společné vzpomínky po celý život! Babi, dědo, mám vás rád.

47) Na křídlech motýlích přilétá přáníčko, aby Ti dědečku svítilo sluníčko. Sluníčko štěstí, lásky a naděje, ať se Tvé srdíčko radostí zasměje. Vínečko popíjej, písničku si zpívej, a s dobrou náladou na všechno se dívej.Věk není to, v čem pozná se stáří, když Tvé oči stále září. Přijmi naše blahopřání nechť plní se Tvé sny a přání! A to naše shrne věta – štěstí, zdraví dlouhá léta.

48) Dnes je xx let naší babičce, přeji Ti ať další čtvrt století mnohem pomaleji letí, a že nejsem lakomec, dávám pusu nakonec.

49) Babiččino srdce je plné lásky, i když na obličeji má už vrásky, požehnání její světem nás vede, i když se nám něco nepovede.

50) Jste svědectvím toho, že věk není pro lásku omezením, vaše láska den ode dne sílí. Všechno nejlepší k výročí svatby, pane a paní. Ať i nadále šedivíte společně v náručí toho druhého. Užijte si dnešní den.

Video

Zdroj

1, 2, 3

4.9/5 - (67 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu