150 nejkrásnějších přání k narozeninám: originální a od srdce

Svým nejmilejším musíme každý rok vymyslet to nejlepší přání k narozeninám, které potěší zahřeje u srdíčka. Vymyslet takové přáníčko sám však není vůbec jednoduché. Pokud chcete napsat upřímný a radostný vzkaz, nechte se inspirovat a podívejte se na 150 nejkrásnějších přání k narozeninám, které jsou napsány od srdce.

1) Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám! Ať štěstí žehná všemu, co děláš, aby se ti splnily všechny sny. Užij si tento výjimečný den a doufám, že všechny další dny vašeho života budou stejně krásné jako tento.

2) Všechno nejlepší k narozeninám! Přeji ti, abys vždy našel odvahu jít za svými sny, štěstí, které promění každý aspekt tvého života v radostné zážitky, a vnitřní sílu, abys zvládl těžké chvíle.

3) Tento den nejsou jen tvé narozeniny, ale také začátek jedné éry. Jsi báječná osobnost a kdykoli tě vidím, svítí slunce. Jsi důvodem mého štěstí a doufám, že spolu oslavíme ještě mnoho narozenin.

4) Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám! Ať se ti splní všechny sny, aby se tvůj život stal jednou velkou oslavou.

5) Ať máš svou lásku komu dát, ať tě má někdo hodně rád. Rozum, co v nouzi poradí, ruku, co v žalu pohladí, přátele, co nikdy nezradí. Vše nejlepší a krásné narozeniny Ti přeje:

6) Dneska je Tvůj velký den, neseď doma a pojď ven. Něco hezkého si přej, vesele si užívej. Vše nejlepší k narozeninám!

7) Hodně zdraví, neb je vzácné. Hodně štěstí, neb je krásné. Hodně lásky, neb je jí málo. Hodně všeho, co by za to stálo!

8) Ať Ti všechno vychází, co sám si nejvíc přeješ, a i když slunce někdy zachází, tak ať se pořád směješ. Krásné narozeniny!

9) Doufám, že až budeš slavit svůj výjimečný den, budeš zasypán neocenitelnými dary lásky, ohleduplnosti, přátelství, rodiny, smíchu a dobrých chvil. To je jen několik jednoduchých dárků, které si za peníze nekoupíš a které si naprosto zasloužíš! Všechno nejlepší k narozeninám!

10) Všechno nejlepší k narozeninám! Přeji ti při této výjimečné příležitosti krásný a úžasný den. Ať se ti splní všechny sny a přání. Doufám, že jsi obklopen svými nejbližšími, a ať štěstí ve tvém srdci nechá zmizet všechny smutky.

11)Dnešní den je výjimečný pro tebe i pro celý vesmír. Dnes jsi započala svou životní pouť a vesmír dostal vzácný dar, a tím jsi ty. Přeji ti den plný radosti, který naplní tvůj život příjemnými překvapeními.

12) Dnes je ti nejvíc let a zároveň jsi nejmladší za celý život. Využij toho naplno. Všechno nejlepší!

13) Je to mimořádný dar, že ses narodil a že ses dotkl srdcí tolika lidí. Je mi velkým potěšením tě znát a mé srdce plesá, kdykoli tě vidím. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.

14) Prožívej každý den jako své narozeniny a řiď svůj život všemi způsoby vděčnosti. Život prožívaný s vděčností každý den se nikdy neomrzí, aby byl prožíván znovu a znovu!

15) Dnešní den je výjimečný pro tebe i pro vesmír. Dnes jsi zahájil svou životní pouť a vesmír dostal vzácný dar, a tím jste vy. Přeji ti, aby den plný radosti naplnil tvůj život příjemnými překvapeními.

16) Děkuji ti za to, že jsi vždy přítel, na kterého se mohu spolehnout. Všechno nejlepší k narozeninám!

17) Na zdraví, více zábavy, více vzpomínek a co nejvíce dortu! Všechno nejlepší k narozeninám!

18) Nedokážu si představit lepší dárek než tvé přátelství – všechno nejlepší!

19) Jsi nejjasnější hvězda v galaxii! Všechno nejlepší k narozeninám!

20) Na zdraví do tvého osobního nového roku – ať je to jeden z těch nejlepších!

21) Děláš náš svět lepším a světlejším místem – všechno nejlepší k narozeninám, lásko!

22) Přeji ti fantastické narozeniny a krásný rok před sebou.

23) Doufám, že se ti splní všechna přání! Všechno nejlepší k narozeninám!

24) Přeji ti k tvému výjimečnému dni jen lásku a štěstí!

25) Připravte dort a konfety, je čas oslavit nejlepšího člověka na světě! Všechno nejlepší k narozeninám.

26) Jděte sebevědomě směrem svých snů a žijte život, jaký jste si představovali. To nejlepší teprve přijde, nedovolte, aby se váš život stal nudným. Nepřestávejte snít, doufat a plánovat. Přijměte svůj den s důvěrou, odvahou, porozuměním a soustřeďte se na pohyb vpřed! – Všechno nejlepší k narozeninám.

27) Ať nikdy nevíme, co je to stáří. Poznejme štěstí, které přináší čas, a nepočítejme roky. Všechno nejlepší k narozeninám.

28) Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám! Další rok utekl tak rychle, ale vždy pamatuj, že svůj věk nepočítej podle let, ale podle přátel, smíchu a úsměvů.

29) Není to dnes nádherný den – skutečnost, že ses narodil přesně před xx lety, ho činí ještě významnějším a výjimečnějším. A vždy pamatuj, že věk je jasný případ převahy mysli nad hmotou. Protože když ti to nebude vadit, nebude na tom záležet.

30) Přeji ti báječné narozeniny, příteli. Jsi tak úžasný, laskavý a milující člověk, že je pro mě velkou radostí být s tebou. Čas strávený s tebou je vzácný dar, který bych nechtěla vyměnit za nic na světě.

31) Všechno nejlepší k narozeninám, má drahá. Přeji ti k tomuto výjimečnému dni všechno nejlepší. Ať máš na dortu tolik svíček, kolik máš životních snů, aby se ti všechny splnily.

32) Máš narozeniny a já přemýšlel o dárcích, když jsem si uvědomil jednu věc: Ty jsi ten největší dar, který mi život dal. Doplňuješ mě a bez tebe by můj život nebyl celý. Jsem šťastná, že jsi součástí mého života, a přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.

33) Přišly další narozeniny a já ti ještě jednou přeji k tvým narozeninám všechno nejlepší a všechnu lásku světa. Ať tě život zasype požehnáním a štěstím, abys i nadále byla tak úžasnou studnicí radosti.

34) Doufám, že začínáš a končíš svůj den šťastnými myšlenkami – všechno nejlepší!

35) Jsi jedinečná a zasloužíš si všechno dobré, co ti tento výjimečný den přinese!

36) Všechno nejlepší k narozeninám mé nádherné, skvělé a oddané přítelkyni – žij dál svůj nejlepší život!

37) Všechno nejlepší k narozeninám jednomu z nejvýznamnějších lidí v mém životě a přeji ti ještě mnoho dalších.

38) Dnešek by měl být státním svátkem, protože je to den, kdy se narodil můj nejlepší kamarád! Všechno nejlepší k narozeninám.

39) V tento výjimečný den připíjím na tebe a tvou budoucnost. Všechno nejlepší k narozeninám.

40) Nepočítej svíčky, ale vnímej světlo, které dávají. Nepočítej svá léta, ale dívej se na život, který jsi prožil. Všechno nejlepší!

41) Dnes si každoročně připomínám, že nikdo není jako ty! Všechno nejlepší, příteli!

42) Na zdraví nocí, které se změnily v rána, a přítele, který se stal rodinou. Všechno nejlepší!

43) Všechno nejlepší inspirujícímu člověku, který je zářným příkladem pro nás všechny!

44)Na každého jednou dojde a dnes došlo i na tebe. Máš narozeniny, chlape! A tak ti přeji k těm tvým dnešním narozeninám jen to nejlepší!

45) Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám! Když slavíme tvé narozeniny, je to také připomínka, abys nepočítal svůj věk podle let, ale počítal ho podle všech svých požehnání a úžasných zážitků. Ať překonáš minulé chyby, abys mohl hledět vstříc nádherné budoucnosti.

46) Je čas slavit, protože máš narozeniny. Přeji ti k narozeninám všechno nejlepší! Ať prožiješ každý den svého života tak, jako by to byly tvé narozeniny, a ať tě život během roku obdaruje tolika dary, kolik jich dostaneš v den svých narozenin.

47) Přeji ti krásné narozeniny! S každým rokem, kdy stárneš, jsi o něco moudřejší. Stárnutí je výsada, která byla tolika lidem odepřena. Užívej si tedy tento nádherný den a buď vděčný za všechny vzácné dary, které ti život nabízí.

48) Všechno nejlepší k narozeninám! Velkým tajemstvím života je žít a užívat si každý den, jako by to byly vaše narozeniny.

49) Všechno nejlepší, má drahá! Ať je každý okamžik tvého života naplněn dobrodružstvím, radostí a štěstím. A doufám, že i tvé sny budou vzrušující, takže celý tvůj život bude jedno velké dobrodružství.

50) Všechno nejlepší! Udělejme si z tohoto dne výjimečné narozeniny plné radostných oslav, vzrušení a štěstí. Jsi úžasný člověk a je mi velkým potěšením mít tě po svém boku.

51) Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám! Ať je tvůj život naplněn radostí, štěstím a mnoha krásnými zážitky.

52) Všechno nejlepší k narozeninám! Uplynul další rok, což je ideální okamžik k tomu, abychom se na chvíli zastavili a zamysleli. Narozeniny vám dávají úžasnou příležitost začít nový a vážit si věcí, za které jste v životě vděční. Přeji ti, aby jsi prožil krásné narozeniny a abys byl zasypán nádhernými dárky.

53) Den tvých narozenin je velmi výjimečný! Přeji ti šťastné narozeniny a aby se ti splnily i tvé sny.

54) Dnes máš narozeniny a já jsem z nich nadšená. Je úžasné, že ses narodil a že jsi hluboce zasáhl do mého života. Tak pojďme oslavit tento výjimečný den, všechno nejlepší.

55) Přišly tvé narozeniny a je to fantastická příležitost oslavit tě takového, jaký jsi. Doufám, že tvůj život je naplněn štěstím, radostí a smíchem. Ať je každý den tvého života stejně veselý a šťastný jako tento nádherný den.

56) Co bych ti tak asi mohl k narozeninám přát? Asi to bude hromada přátel, opravdová láska, pevné zdraví, kopa dárků, věčný smích, nekonečné štěstí, litry piva a kopy jídla. To by to mohlo stačit, ne? Přeji ti krásné narozeniny!

57) Přeji Ti krásné narozeniny a ať je ten další rok naplněný jen láskou, příjemnými překvapeními a úžasnými momenty, které si budeš pamatovat po zbytek svého života!

58) V tento výjimečný den Ti přeji jen to nejlepší a tolik radosti, kolik sneseš, a to nejen dnes nebo zítra, ale po celý zbytek Tvého života!

59) Ať jsou Tvé dnešní narozeniny a každý následující den naplněny teplem slunečního svitu, radostí z úsměvů, zvuky smíchu a pocitem lásky.

60) Ze srdce Ti přeji, aby tohle byly Tvé nejúžasnější narozeniny od chvíle, kdy ráno otevřeš oči, až do večera, kdy je zase zavřeš.

61) Nechť jsou Tvé dnešní narozeniny v každém ohledu výjimečné, tak jako jsi výjimečný Ty sám! Všechno nejlepší.

62) Chci poblahopřát krásnému muži k narozeninám. Přeji ti úspěch, sílu a zdraví. Ať tě doma vždy čeká teplo a láska, buď šťastný. Všechno nejlepší k narozeninám!

63) Všechno nejlepší k narozeninám! Přeji ti, abys byl tím nejzdravějším a nejšťastnějším člověkem na Zemi. A ať nezestárneš, ale jen si zvyšuješ sebevědomí.

64) Je mi velkým potěšením poblahopřát skutečnému muži, skvělému kamarádovi a partnerovi k jeho narozeninám. Ostatně o takovém člověku můžeme mluvit celé hodiny!

65) Ať máš život jako sen, užíváš si každý den, od starostí žádné vrásky, v každé chvíli mnoho lásky. Všechno nejlepší k narozeninám!

66) Přeji ti v tomto roce hojnost zdraví, štěstí, lásky a zábavy! Doufám, že tento rok bude mnohem lepší než ten loňský.

67) Doufám, že letošní narozeniny budou opět skvělé. Dopřej si něco hezkého, vychutnávej si své chvíle a užívej si.

68) Přeji ti, abys měla spoustu dárků k rozbalení, dortů k jídlu, svíček ke sfouknutí a mnoho dalších narozenin.

69) Upřímně blahopřeji té nejkrásnější, nejmilejší, nejpůvabnější a nejúžasnější dívce k narozeninám! Dnes jsi královnou a je to tvůj svátek. Ať je tento den tím nejzvláštnějším a nejlepším. Ať se na tebe osud usměje a dá ti mnoho šťastných chvil a skvělých setkání.

70) Všechno nejlepší k narozeninám! Ať jsou tyto narozeniny opravdu pohádkové, barevné, okouzlující a ať ti dají neobvyklé dárky a přinesou tvé duši světlo a radost. Ať jsou to jedny z nejpamátnějších a nejúžasnějších narozenin.

71) Jsi skvělý a okouzlující člověk. Kamkoli přijdeš, všimnou si tě lidé díky tvé laskavé osobnosti. Pracuj na sobě dál a dobývej svět. Všechno nejlepší k narozeninám.

72) Znovu jsi dokončil další cestu kolem Slunce. Ať dnes slunce svítí stejně jasně jako v den tvého narození. Všechno nejlepší k narozeninám!

73) Všechno nejlepší k narozeninám. Dávám ti sebe pro teď a navždy, a jestli mě 

74) Připrav se, příteli. Dnes máš narozeniny a blíží se bouře. Oznámení na Facebooku, e-maily, pohlednice, zprávy z aplikací a telefonáty zaplaví v tento krásný den tvůj život od všech úžasných lidí, kteří tě mají rádi.

75) Dnes máš narozeniny! Při této výjimečné příležitosti ti chci prozradit jedno velké tajemství. Trik věčného mládí spočívá v tom, že o svém věku lžeš.

76) Konečně ti bylo 18 let. Mám z toho velkou radost. Všechno nejlepší k narozeninám. Teď už můžeš legálně dělat všechny ty věci, které děláš už od puberty.

77) Ať ti život dopřeje další příjemné vzpomínky, ať se ti splní vaše nejdivočejší a nejtajnější sny a ať žiješ ve zdraví, aby sis mohl užívat toho nejlepšího ze života.

78) Ať ti narozeniny vykouzlí nové úsměvy na tváři. Všechno nejlepší a požehnání do života. Přeji ti krásný den.

79) Šampiony není těžké najít, alespoň pro mě. Ty jsi šampionem dnešního dne, tak si to užij, dokud to jde.

80) Všechno nemusí být tak dokonalé, jak si představujete. Přesto budou tvoje narozeniny krásné. Všechno nejkrásnější.

81) Modlím se, aby tě dobro a štěstí provázelo všude, kam přijdeš, a abys žila životním stylem, který se všem tvým odpůrcům bude zdát příliš správný na to, aby byl pravdivý.

82) Narozeniny přicházejí jednou za rok, tak se snaž, aby byly nezapomenutelné. Vytvářej si vzpomínky se svými přáteli a užívej si je naplno. Přeji ti hezký den!

83) Jsi výjimečný člověk a zasloužíš si jen to nejlepší. Ať se ti oslava vydaří! Všechno nejlepší k narozeninám.

84) Všechno nejlepší k narozeninám! Chceš se cítit opět mladý? Pojďme si vyjít se spoustou starých lidí!

85) Jsi člověk, který mi rozsvítil život. Bez tebe by byl můj život neúplný. Spolu se svíčkami ať se sfouknou i všechny tvé překážky.

86) Slov je příliš málo na to, abych přemýšlel o psaní dlouhého narozeninového vzkazu. Je to tvůj výjimečný den, tak ať je co nejlepší.

87) Události, jako jsou tvé narozeniny, by se měly objevit na obloze, aby všichni věděli, že určitý klenot je o rok starší.

88) Gratuluju! Vypadáš jen o rok starší než při svých posledních narozeninách. Přeji ti šťastné narozeniny.

89) Ať jsou tvé narozeniny sladké, veselé a plné lásky. A samozřejmě ještě lepší než loni. Na zdraví!

90) Nebe i země se radují z tvých narozenin, proto si je musíš užít naplno.

91) Touhy mohou přicházet a odcházet, ale věk s tebou zůstane navždy. Všechno nejlepší k narozeninám!

92) Včera v noci se mi zdál sen a ty jsi v něm byl, trávil jsi narozeniny s radostí a přál sis s touhou. Nakonec tvá modlitba došla až do nebe.

93) Jsi nejlepší ve všech směrech. Máš potenciál stát se v budoucnu nezávislou a úspěšnou ženou. Jsi jedna z nejsilnějších žen, které jsem kdy v životě potkal.

94) Ať ti nadcházející život přinese spoustu příležitostí a úspěch je vepsán do tvého osudu. Přeji ti vše nejlepší k narozeninám.

95) Všechno nejlepší k narozeninám mé druhé polovičce! Díky tobě je můj život krásný. Koupila jsem ti čokoládu a dárky. Uvidíme se dnes večer na oslavě!

96) Tak dnes je opět tvůj den. I po těch letech jsi stále stejně hezká, krásná a starostlivá jako tehdy, kdy jsem tě poznal. Užij si svůj den.

97) Narozeniny tě nedělají jen o rok starším. Dávají ti šanci poučit se z dříve udělaných chyb a stát se lepším člověkem než dříve. Přeji ti hezký den!

98) Víš, že jakmile jednou stoupne, už nikdy neklesne? Tvůj věk. Všechno nejlepší k narozeninám!

99) K Tvým dnešním krásným narozeninám Ti přeju, aby se splnily tvá nejtajnější přání, hodně štěstí, lásky, spokojenosti,… a hlavně hodně energie, aby jsi všechno zvládala.

100) Vezmi dostatečnou porci radosti ze života, přimíchej důvěru, lásku a humor, přidej pořádnou dávku zdraví a v libovolném množství štěstí a to vše dochuť sklenkou dobrého sektu. Vše nejlepší!

101) Nechť růže na cestu sypou se Ti, nechť každé Tvé přání splní se Ti, nechť Tvé srdce lásky nespálí klam, to vše Ti přeji k narozeninám.

102) Lidé ve Tvém věku mají svěšené koutky úst, kruhy pod očima, vrásky… Tak jak to, že Ty vypadáš tak báječně? Krásné narozeninky Ti srdečně přeje:

103) Štěstí, zdraví, dlouhý věk, ať jsi krásná jako květ. Pusinku Ti sladkou dáme, protože Tě rádi máme. Všechno nejlepší.

104) Život ať Ti štěstí dá, ať každý den se krásným zdá. Splň si všechny svoje sny a prožívej jen krásné dny! Nádherné narozeniny přejí:

105) Ztráta zraku s přibývajícím věkem je způsob, jak tě příroda chrání před šokem z přechodu před zrcadlem. Všechno nejlepší k narozeninám!

106) K dnešním narozeninám ti přeji mnoho štěstí a lásky. Gratuluji jednomu z nejlepších lidí, které jsem kdy poznal.

107) Abyste v životě něčeho dosáhli, potřebujete tvrdou práci s oddaností. Ať se ti podaří dobýt každé pole, které si ve svém životě přeješ. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.

108) K tomuto jedinečnému dni ti přeji jen to nejlepší, všechnu radost, kterou kdy můžeš mít, a ať najdeš štěstí dnes, zítra i po zbytek života.

109) Ať se ti splní všechny sny a štěstí ti dnes zaklepe na dveře. Všechno nejlepší k narozeninám, drahá.

110) K tvým dnešním narozeninám mám pro tebe jednu radu. Směj se, dokud máš zuby!

111) Každý někdy slaví narozeniny, takže jsme všichni na stejné lodi. Akorát někteří z nás jsou na palubě trochu déle… Veselé narozeniny!

112) Vědci zjistili, že narozeniny prospívají zdraví. Říkají, že čím víc narozenin máš, tím vyššího věku se dožiješ. Všechno nejlepší!

113) Oslav svoje narozeniny jako křeček: Spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo po Tobě uklidí!

114) Nevíš náhodou o nějaké slavné a významné osobě, která má dnes narozeniny? Já taky ne, tak popřeju všechno nejlepší aspoň tobě!

115) Šťastné narozeniny! Přeji ti všechno nejlepší: hrdinské zdraví, štěstí a prosperitu, stejně jako úspěch v jakémkoli úsilí, realizaci všech plánů a respekt k ostatním.

116) Všechno nejlepší k narozeninám! Chci ti popřát vše nejjasnější, nejlaskavější a nejkrásnější, co se člověku může stát. Chci, abys v životě potkal méně překážek, a pokud ne, pak je sebevědomě překonej. Ať tě úspěch provází ve všem v životě.

117) Blahopřeji ti k narozeninám a upřímně si přeji, aby optimismus naplnil každý nový den tvého života, zajímavé kreativní nápady, radostná setkání s přáteli a lidmi tobě blízkými v duchu. Přeji ti pevné zdraví, rodinné štěstí a skvělou náladu. Nech ranní úsvit, aby tě vítal jasnými barvami. Věnuj úsměv lidem a oni ti to rádi oplatí. Všechno nejlepší k narozeninám!

118) Ať vše, co se stalo v den tvých narozenin, vytvoří pozitivní základ pro hezký život a nové zážitky. Nech se vymanit z rutiny, nekonečného shonu a vykoupej se ve šťastném svátku věnovaném pouze tobě. Koneckonců, ty, jako nikdo jiný, si to zasloužíš!

119) Chci, abys měl všechno vždy a včas. Užívej si každý okamžik, který ti život dává. Ať ti každý den dělá radost krásnými událostmi. A ať se ti splní všechny sny!

120) Gratuluji ti k narozeninám! Doufám, že tě tato slova zahřejí u srdce a zvednou ti náladu. Ať tvá krása i nadále osvětluje všechny kolem tebe. Ať se ti splní ta nejtajnější přání a v podnikání tě potěší štěstí. Ať je dobré zdraví tvým stálým společníkem po mnoho dalších let.

121) Všechno nejlepší k narozeninám! Svět by byl jiný, kdybys ho neosvětlil svou přítomností. Děkuji ti za tvoji podporu a mužnou sílu, která přichází tak často na pomoc. Nikdy se v tomto životě nevzdávej. Vždy se snaž jít vpřed a dosáhneš svého cíle! Přeji ti živé dojmy; ať vstoupí do tvého života a udělají ho co nejjasnějším a nejzajímavějším.

122) Upřímně blahopřeji té nejkrásnější, nejmilejší, nejpůvabnější a nejúžasnější dívce k narozeninám! Dnes jsi královnou a je to tvůj svátek. Ať je tento den tím nejzvláštnějším a nejlepším. Ať se na tebe osud usměje a dá ti mnoho šťastných chvil a skvělých setkání.

123) Gratuluji ti k narozeninám! Doufám, že tě tato slova zahřejí u srdce a zvednou ti náladu. Ať tvá krása i nadále osvětluje všechny kolem tebe. Ať se ti splní ta nejtajnější přání a v podnikání tě potěší štěstí. Ať je dobré zdraví tvým stálým společníkem po mnoho dalších let.

124) Všechno nejlepší k narozeninám, příteli! Vzpomínám si, jak jsme kdysi slavili tvé narozeniny, hráli si venku a byli tak šťastné děti. Je mi velkým potěšením tě znát a mít tě jako přítele po svém boku.

125) Máš narozeniny, kamaráde. Jen tak dál, ať to v životě pořádně rozjedeš! Tenhle život je tvůj, tak ho žij naplno.

126) Všechno nejlepší k narozeninám, příteli. Ať máš vždycky sílu jít za svými sny a stát si za tím, co je správné.

127) Měj nezapomenutelné narozeniny, zasloužíš si být šťastný, protože jsi úžasný člověk. Všechno nejlepší k narozeninám.

128) Ať tě život zasype všemi dary, které si zasloužíš. Ať ti život pomůže vyplout na moře, abys mohl uskutečnit všechny své sny. Všechno nejlepší, příteli.

129) Kdykoli můj vnitřní oheň vyhasne, jsi to ty, kdo dokáže znovu zažehnout mou vášeň pro život. Nevím, kde bych byl bez tvého přátelství. Přeji ti krásné narozeniny.

130) Všechno nejlepší. Oslavme tento nádherný den. A kdykoli tě život dostane na dno, vždycky si pamatuj, že jsi mnohem silnější, než si myslíš, chytřejší, než si myslíš, a odolnější, než si dokážeš představit. Děkuji ti, že jsi tak úžasná kamarádka.

131) Jsi úžasný zahradník, díky kterému rozkvétá můj duch. Všechno nejlepší, příteli.

132) Je mi ctí, že tě znám, a je mi ctí, že tě mohu nazývat svým přítelem. V tento významný den se narodil pozoruhodný člověk a já bych nechtěl žít svůj život, aniž bych tě kdy poznal. Všechno nejlepší k narozeninám!

133) Dnes máš narozeniny! Když se ohlédnu za naším přátelstvím, jsem vděčný, že jsme se nikdy neodcizili, ale naopak jsme našemu přátelství přidali mnoho dalších vrstev hloubky. Všechno nejlepší k narozeninám!

134) Každý rok v den tvých narozenin máš šanci začít něco nového. Všechno nejlepší!

135) Ať láska ve tvém srdci zastíní všechny smutky a ať vždy s hlubokou vnitřní jistotou víš, jak jsi skutečně milována. Všechno nejlepší k narozeninám.

136) Tvá láska a laskavost se dotkla mého srdce. Když jsi nablízku, cítím se opečovávaná a podporovaná. Jsi úžasný člověk a přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.

137) Všechno nejlepší k narozeninám. Když tě vidím, vždycky se mám na co těšit. Není nic krásnějšího než sdílet s tebou tolik nádherných zážitků.

138) Jsi anděl na zemi, a kdykoli jsem v tvé blízkosti, vždy se usmívám. Všechno nejlepší k narozeninám!

139) Nikdo na této planetě mě nezná lépe než ty. Při této výjimečné příležitosti ti chci popřát všechno nejlepší k narozeninám. Ať ti život přináší vzrušující příležitosti, aby se ti splnily všechny tvé sny.

140) To, že stárneš neznamená, že musíš dospět. Všechno nejlepší k narozeninám!

141) Z celého srdce ti přeji, aby toto byly tvé nejúžasnější narozeniny od chvíle, kdy ráno otevřeš oči až do noci, kdy je zase zavřeš. Všechno nejlepší k narozeninám.

142) Říká se, že jak člověk stárne, tak zapomíná. Já říkám, abys zapomněl na to, co bylo a prožil dnešní den na maximum. Začni třeba se zmrzlinou. Vše nejlepší k narozeninám!

143) Přál bych si být tím nejlepším kamarádem na světě, ale to nejde, protože nikdy nemůžu být lepší kamarád než ty. Hodně štěstí k narozeninám!

144) Nemusíš dospět, nemusíš zestárnout. Hlavně si užij svoje narozeniny.

145) Užij si narozeniny a taky každičký den svého života. Šťastné narozeniny jsou totiž jen částí šťastného života.

146) Ty nestárneš, ty zraješ. Přeji ti jen to nejlepší k narozeninám i mimo ně.

147) Kamarád je někdo, kdo respektuje tvoji minulost, věří v tvou budoucnost a bere tě takového, jaký jsi navzdory tomu, že stárneš. Jsem rád, že jsi můj kamarád. Přeji ti vše nejlepší k narozeninám!

148) S kamarádem jako jsi ty, můžu pařit každý den, jako by to byli něčí narozeniny. Hodně štěstí, zdraví a lásky.

149) Člověk je jen tak starý, jak se cítí. Jak starý se chceš dneska cítit? Všechno nejlepší k narozeninám!

150) Doufám, že jsi spokojený se svým novým věkem, protože ti podle mě vážně sluší. Všechno nejkrásnější k narozeninám!

Obsah článku

Video

Zdroj

1, 2, 3

4.9/5 - (67 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu