Kurzy Online psí školy – recenze a zkušenosti 2024

Máte doma psa, se kterým si nevíte rady, ale nemáte čas či chuť dojíždět na cvičák? Autorky Online psí školy na tyto případy myslely a vytvořily online kurzy pro všechny pejskaře, jež chtějí cvičit psa z domu pomocí pozitivní výchovy. Jaké kurzy můžete spolu se svým psím parťákem vyzkoušet? A stojí za to? To se dozvíte v této recenzi.

Co je Online psí škola?

Projekt Online psí škola se zrodil v roce 2015 v hlavě tehdy ještě studentky gymnázia Kláry Groulíkové. Té se nelíbil přístup na psích cvičácích plný křiku a trestů. Cítila, že výchova pejska může probíhat úplně jinak, a začala tomuto tématu věnovat takřka veškerý svůj volný čas. Dnes má za sebou spousty prodaných e-booků, více než 10 000 vychovaných pejsků a především úspěšný projekt, který se neustále rozrůstá. A to i do zahraničí. 

Online psí škola aktuálně nabízí 6 online kurzů zaměřených na různé aspekty výchovy, unikátní trénink výchovy psa za 28 dní a další doplňkové “produkty”, jako je pejskařský klub či individuální pomoc. 

Vedle toho se můžete podívat i na seriál Online psí škola s Martinem Zounarem, který je zdarma ke zhlédnutí na Youtube či k poslechu v podobě podcastu.

Jaké kurzy jsou aktuálně v nabídce?

Pojďme si nyní blíže představit jednotlivé kurzy. Těch základních je 6 a každý se věnuje jiné oblasti výchovy. Vybírat tak můžete nejen podle věku, ale i podle dovedností či problémů, s nimiž se s pejskem při výchově potýkáte. 

 • Základní poslušnost pro štěňata

Pokud jste si pořídili štěně a zatím se vám nepovedlo odnaučit pejska skákání, kousání a neustále doma uklízíte loužičky, pak je pro vás tento kurz jako stvořený. Naučí vás, jak zajistit, aby vás pejsek poslouchal, přišel na zavolání, zvládal základní povely a zkrátka plně spolupracoval. 

 • Základní poslušnost pro dospělé psy

Díky 18 lekcím z tohoto kurzu se z vašeho psa stane parťák, kterého nebudete mít problém pustit na volno a budete ho moci brát kamkoliv s sebou. Celý výcvik navíc bude vás i vašeho psího kamaráda bavit. 

 • Přivolávačská výzva

Jestliže znáte situace, kdy psa na procházce zajímá všechno, jen ne vaše volání, a bojíte se jej tak z vodítka pouštět, vyzkoušejte Přivolávačskou výzvu. Jedná se o intenzivní 4týdenní trénink, kdy už po prvním týdnu uvidíte reálné výsledky. 

 • Problémové chování

Tento kurz je určen například pejskům z útulků či vystrašeným, nebo naopak agresivním psům, kterým pomůže získat klid a pohodu. Naučíte se, jak s těmito mazlíčky pracovat a pochopit je. 

 • Stop tahání

Je tahání pejska na vodítku váš denní chleba? Odnaučte jej tomuto zlozvyku a užívejte si spořádané vycházky bez vláčení. Jak na to, se dozvíte v tomto kurzu. 

 • Psí triky s Veronikou

Tento kurz je určen těm, kteří problémy s výchovou řešit nemusí, ale rádi by se svým psím kamarádem prohloubili vztah a důvěru, naučili se společně novým trikům a nabídli svému pejskovi zábavu.

OSM důvodů, proč si KUPOVAT kurzy od Online psí školy

 • Není třeba nikam fyzicky dojíždět, celý kurz a všechny materiály, jež vás psí školou provází, jsou online. To ocení zejména lidé, kteří nemají čas docházet pravidelně na cvičák.
 • Na kurzech spolupracují tři kynologické nadšenkyně a odbornice, z nichž jedna dokonce založila YT kanál Se psy podle Veroniky, jež odebírá více než 100 tisíc českých a slovenských pejskařů.
 • Členská sekce je graficky velmi podařená. Procházet kurzem je příjemné jak na PC, tak i na mobilu.
 • Velkou výhodou je přístup do uzavřené skupiny na FB, která slouží ke vzájemnému sdílení zkušeností mezi účastníky psí školy. Ve skupině diskutují i všechny tři autorky kurzu.
 • Máte-li konkrétní dotaz ohledně výcviku na tvůrce psí školy, odpoví vám v sekci “Individuální dotazy”.
 • Online psí škola cvičí pouze skrze pozitivní výchovu, čili pomocí jejich metodiky nebudete muset psa trestat. 
 • Ke kurzům dostanete i řadu bonusů, například v podobě ebooků. 
 • Cena za kurz je jednorázová a není zde žádné roční či měsíční předplatné, jak bývá u podobných kurzů zvykem.

TŘI důvody, proč si NEKUPOVAT kurzy Online psí školy

 • Byť kurzy obsahují řadu výukových videí, stále je velká část v psané podobě.
 • Kurzy nejsou zdarma.
 • Pokud jste přesvědčeni, že osobní kontakt s psím cvičitelem je pro vás nezbytný, nejspíše uděláte lépe, když se poohlédnete jinde.

Shrnutí

Online psí škola dává dohromady to nejdůležitější, co byste od online kurzů na výcvik psa čekali. V nabídce najdete hned šest různých kurzů a k tomu řadu dalších produktů (včetně individuální pomoci), takže zde snadno najdete variantu podle aktuálních potřeb vás i vašeho mazlíčka. Za kurzy stojí nejen odbornice na dané téma, ale zároveň i nadšené chovatelky, které psům skutečně rozumí. Veškeré kurzy jsou stavěny tak, aby vás i vašeho psa bavily a výchova probíhala pozitivně, tedy bez trestů a křiku. 

Vše se učíte postupně, svým tempem a v pohodlí domova. Odpadá tak povinnost dojíždět a ztrácet cenný čas i peníze. Právě tento fakt však na druhou stranu nemusí sedět každému a kontakt “na živo” může někomu chybět.

Zkušenosti členů Online psí školy

Vybrali jsme několik zkušeností lidí, jež si Online psí školou prošli:

Moc jsem záviděla těm, které jejich pes na slovo poslouchá. U mě to tak nebylo. Nevěděla jsem, jestli je chyba ve mně nebo v psovi. Chtěla jsem zkusit různé kurzy, ale vycházeli velmi draho. Rozhodla jsem se nakonec pro tenhle kurz a nelituji. Skvělý návod, vše je hrozně rychlé a hlavně to funguje. Se psem si daleko více rozumíme a chápeme se. Parádní a jednoznačně doporučuji všem, kteří mají se svým mazlíkem nějaké problémy.

Terka Janečková, majitelka jorkšírského teriéra

Perfektně zpracované materiály! Jednoduché, snadno srozumitelné, uděláno zábavnou formou. Můžu si sám zvolit, jak často a jak dlouho se výcviku věnuji. Lepší, než psa vodit někde do kurzů. Ano, byla by to taky možnost, ale nesrovnatelně dražší a časově náročnější. Tahle forma, kdy si ho cvičím sám, podle toho jak já chci, je daleko lepší. Vše mám staženo v mobilu, takže to mám neustále u sebe a když je zrovna volná chvíle, tak můžeme trénovat.

Martin Franěk, stavební dělník

S mým psem to došlo tak daleko, že už jsem ho nechtěl ani venčit. Neposlouchal, dělal si, co chtěl. Bez vodítka nebylo možné s ním chodit. Hledal jsem různé možnosti a způsoby, jak to změnit, už jsem byl opravdu bezradný. Naštěstí jsem objevil tuhle online psí školu. Je skvělé, že nemusím nikam chodit, návod mám v telefonu a tak vždy u sebe. Díky tomuhle návodu psa víc chápu a začíná mě na některé povely už poslouchat. Doporučuji.

David Sokol, obchodní zástupce

 

4.9/5 - (595 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu