Bunaty Wide Full HD GSM – RECENZE

Srovnání nejlepších fotopastí 2024 →

Jeden z nejnovějších modelů kvalitních a spolehlivých fotopastí od české značky řadící se k nejprodávanějším produktům na českém trhu. 

Zjistit cenu v eshopu

DESET důvodů, proč KUPOVAT Bunaty Wide Full HD GSM

 • Součástí každého originálního balení fotopasti je dobíjecí SIM karta, ke které není potřeba podepisovat žádné další smlouvy k mobilním datům. Měsíční náklady za neomezené množství odeslaných fotografií z karty vyjde tedy zhruba na 50 korun. 
 • Díky integrovanému GSM modulu máte coby uživatel neustálý přehled o tom, co se na sledované ploše děje díky tomu, že fotopast odesílá pořízené fotografie v reálném čase na váš email, případně mobilní telefon. 
 • Síla GSM signálu je udržována pomocí kloubové antény, která se dá také v případě potřeby sklopit, aby lépe splývala s okolním prostředím.
 • Ovládání a nastavení fotopasti zvládne opravdu každý díky menu na displeji v češtině. K samotnému přístroji ale obdržíte i papírový návod a video manuál taktéž kompletně v českém jazyce. 
 • U této fotopasti lze využívat režim foto i video nebo tyto dva režimy kombinovat. Ve chvíli, kdy fotopast zachytí pohyb, pořídí snímek a bezprostředně po něm natočí také krátké video. 
 • Bunaty Wide Full HD GSM přišla na trh v letošním roce. Jedná se tedy o jeden z nejnovějších modelů fotopastí od značky Bunaty využívající nejmodernější technologie v kombinaci se snadným ovládáním a praktičností celého přístroje. 
 • Úhel snímání činí u této fotopasti 80°. Zařízení tak nabízí výrazně širší úhel záběru než další produkty srovnatelné velikosti od této i dalších českých  značek. 
 • Aby byla fotopast opravdu efektivní, umožňuje využívat funkci sekvenčního snímání, při které může přístroj pořídit až tři fotografie v rychlém sledu za sebou. 
 • Zařízení využívá bezpečnostní systém pro případ krádeže fotopasti, kdy pro vstup a prohlížení uložených souborů vyžaduje heslo.
 • Díky laserovému ukazovátku vidíte přesně, kam fotopast míří a jakou plochu bude sledovat, a to i za zhoršené viditelnosti. Celý snímaný záběr si můžete zkontrolovat také LCD displeji na přední straně přístroje. 

Obrázky produktu

DVA důvody, proč NEKUPOVAT Bunaty Wide Full HD GSM

 • Ačkoliv detekční vzdálenost PIR čidla je podle specifikace 15 metrů, několik recenzentů uvádí, že snímky optimální kvality pořizuje zařízení zhruba do vzdálenosti 8-9 metrů. Vzdálenější předměty mohou být na fotografiích hůře identifikovatelné nebo zkreslené. 
 • Bunaty Wide Full HD GSM patří mezi energeticky náročnější fotopasti. Zařízení funguje na osm tužkových AA baterií. Při nižších teplotách je nicméně potřeba používat místo klasických alkalických baterií dražší lithiové, aby fotopast fungovala spolehlivě, jelikož přístroj sám o sobě neizoluje chlad/teplo. 

Shrnutí

Bunaty Wide Full HD GSM je jedna z mála fotopastí od českých značek nabízející využívání integrovaného GSM modulu a navíc jeho zesíleného signálu díky kloubové anténě. Fotopast je skladná, lehká ,odolná a díky naprostému minimu viditelných lesklých ploch a vychytanému 3D maskování v terénu skvěle maskovaná. Její velká výhoda je, že fotografie zasílá uživateli v reálném čase pořízení, díky čemuž máte neustále přehled o tom, co se v monitorovaném prostoru děje. Fotopast snímá v úhlu 80°, videozáznamy pořizuje ve Full HD kvalitě, fotografie v maximálním rozlišení 16 Mpx. Noční infra přísvit o síle 940 nm dosáhne do vzdálenosti až 25 metrů a detekční vzdálenost PIR čidla činí až 15 metrů.

Zmíněnými negativy jsou u této fotopasti hůře identifikovatelné nebo jinak zkreslené předměty na větší vzdálenosti a poměrně krátká stopáž jednotlivých videonahrávek. Bunaty Wide Full HD GSM jistě oceníte v případě, že potřebujete snadno maskovatelnou spolehlivou fotopast schopnou pořizovat a odesílat kvalitní fotografie na kratší vzdálenosti, zato s širokým úhlem záběru.

EshopCena / odkaz

Zjistit cenu
Zjistit cenu

Základní informace

Orientační cena8 000Kč
Měsíční náklady na mobilní dataano
Hmotnost (bez baterií)
Rozměry80 x 130 x 60 mm
Napájení8x AA (možnost externího zdroje)
Vestavěný displejano
Velikost displeje2,4“

Důležité parametry

Infra přísvit940nm
Dosvit infra přísvituaž 25 m
Detekční vzdálenost PIR čidlaaž 15 m
Nastavení citlivosti PIR čidlaano
Rozlišení fotografieaž 16 Mpx
Rychlost spouště0,7 s
Šířka záběru80°
GSM modulano
4G modulne
Nahrávání videaano
Nahrávání videa ve Full HDano
Nahrávání zvukuano
Prohlížení foto na LCDano
Nejvyšší podporovaná pamět SD karty32GB
Ovládání na přední straněano
SMS ovládaníne
Časosběrano
Časovač fotopastiano
Sériové snímáníano
USB výstupano
Bluetoothne
Wifine
Češtinaano
Operační teplota-20° až +60°C
EshopCena / odkaz

Zjistit cenu
Zjistit cenu

Zdroje

[1], [2], [3], [4], [5]

4.9/5 - (17 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu