Bunaty Wide Full HD – RECENZE

Srovnání nejlepších fotopastí 2024 →

Jedna z nejprodávanějších fotopastí na českém trhu, spolehlivé zařízení poskytující kvalitní zvukový i obrazový záznam se schopností pokrýt co největší možnou plochu v jeho dosahu.

Zjistit cenu v eshopu

SEDM důvodů, proč kupovat Bunaty Wide Full HD

  • Baterie jsou u Bunaty Wide Full HD zcela odděleny od elektroinstalace fotopasti, tudíž v případě, že baterie vytečou, nepoškodí tak nevratně celé zařízení. 
  • Bunaty Wide Full HD má vstup i pro standardní velikost SD karty bez nutnosti její miniaturizace. Do přístroje lze vkládat SD karty s maximální kapacitou až 32 GB.
  • Mnoho uživatelů si v recenzích chválí fakt, že fotopast s rychlostí spouště pouze 0,7 vteřin a s maximálním rozlišení záznamu obrazu až 16 Mpx nabízí snímky až nadstandardní kvality. 
  • Kromě možnosti provozu zařízení na osm tužkových AA baterií je možné připojit také zdroj bezpečného externího napájení. Vstup pro externí zdroj se nachází na spodní části přístroje, čímž zabraňuje proniknutí vlhkosti dovnitř a jeho případnému poškození. 
  • Fotopast nabízí úhel snímání 80°, tedy poměrně široký záběr, je tak vhodná na pokrytí co největší možné plochy – např. jako ochrana majetku.
  • Ovládání fotopasti je velmi snadné, nastavení zařízení je možné na jeho přední straně několika velkými a jasně popsanými tlačítky. Balení také obsahuje kompletní manuál v českém jazyce.
  • Tato fotopast spolehlivě odolá i velmi nepříznivému počasí, jako je sníh, déšť a silný vítr, zařízení je plně voděodolné a zvládá fungovat i při teplotě -20 stupňů Celsia.

Obrázky produktu

TŘI důvody, proč nekupovat Bunaty Wide Full HD

  • Tuto fotopast najdeme v obchodech obvykle za vyšší pořizovací cenu než srovnatelně efektivní konkurenční produkty.
  • Recenzenti uvádějí jako poměrně nepraktickou absenci GSM modulu, který by umožňoval ovládání fotopasti na dálku a usnadňoval tak kontrolu a provoz monitorované plochy. 
  • Kvůli tomu, že fotopast má širší záběr, není přiliš ideální, potřebujete-li ostré záběry i na delší vzdálenosti. Efektivnější je na kratší vzdálenosti (ideálně do 8 metrů) s co nejširším záběrem.

Shrnutí

Bunaty Wide Full HD můžeme rozhodně považovat za spolehlivou fotopast od ověřené české značky, jejíž produkty se dlouhodobě řadí k nejprodávanějším na trhu. Mezi její přednosti její odolnost i vůči extrémně nepříznivému počasí, snadné ovládání a široký úhel záběru pro natáčení. Fotopast s dosvitem až na 15 metrů snímá v úhlu 80°, detekční vzdálenost PIR čidla je též 15 metrů. Maximální rozlišení videí a fotografií, které můžeme touto fotopastí pořídit, je 16 Mpx. Někomu by mohla vadit absence GSM modulu či fakt, že fotopast pořizuje méně kvalitnější snímky na delší vzdálenosti než fotopasti s menší šířkou záběru. Pokud tedy potřebujete spolehlivou fotopast na permanentní pokrytí velké plochy a nezdráháte si za kvalitu připlatit, pak stojí za to uvažovat právě o pořízení Bunaty Wide Full HD. 

EshopCena / odkaz

Zjistit cenu

Základní informace

Orientační cena5 900Kč
Měsíční náklady na mobilní datane
Hmotnost (bez baterií)
Rozměry80 x 130 x 60 mm
Napájení8x AA (možnost externího zdroje)
Vestavěný displejano
Velikost displeje2,4“

Důležité parametry

Infra přísvit940nm
Dosvit infra přísvituaž 15 m
Detekční vzdálenost PIR čidlaaž 15 m
Nastavení citlivosti PIR čidlaano
Rozlišení fotografieaž 16 Mpx
Rychlost spouště0,7 s
Šířka záběru80°
GSM modulne
4G modulne
Nahrávání videaano
Nahrávání videa ve Full HDano
Nahrávání zvukuano
Prohlížení foto na LCDano
Nejvyšší podporovaná pamět SD karty32GB
Ovládání na přední straněano
SMS ovládaníne
Časosběrano
Časovač fotopastiano
Sériové snímáníano
USB výstupano
Bluetoothne
Wifine
Češtinaano
Operační teplota-20° až +60°C
EshopCena / odkaz

Zjistit cenu

Zdroje

[1], [2]

4.9/5 - (17 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu