Bunaty Full HD GSM – RECENZE

Srovnání nejlepších fotopastí 2024 →

Jedna z nejprodávanějších fotopastí s GSM modulem na českém trhu. Odolný skladný přístroj se snadným ovládáním a inovativním 3D maskováním do terénu. 

Zjistit cenu v eshopu

DEVĚT důvodů, proč KUPOVAT Bunaty Full HD GSM

 • Fotopast disponuje GSM modulem, což dává uživateli možnost mít permanentní přehled o tom, co se v monitorovaném prostoru děje. Zařízení odesílá fotografie bezprostředně po pořízení na váš email. 
 • Veškeré lesklé plochy včetně barevného LCD displeje jsou uschovány pod plastovým krytem. Díky tomu se zařízení stává v terénu pro lidské oko téměř neviditelným. 
 • Detekční vzdálenost PIR čidla činí 15 metrů. Spolehlivě tak dokáže detekovat pohyb i na vzdálenost, kde by ho mnoho srovnatelně efektivních konkurenčních produktů již nezachytilo. 
 • Součástí balení fotopasti je kompletní přehledný návod včetně video manuálu v českém jazyce. Nastavení je rychlé a snadné, umožňuje ho sedm velkých tlačítek pod krytem na přední straně přístroje. 
 • Tato fotopast disponuje anténou s polohovacím kloubem pro opravdu spolehlivý příjem GSM signálu. 
 • U tohoto zařízení není třeba odhadovat, kam ho nasměrovat, jelikož toto lze pohodlně provést laserovým ukazovátkem. LCD displej vám také umožní reálný náhled na monitorovanou plochu. 
 • Bunaty Full HD GSM je mezi uživateli velmi dobře hodnocený produkt a řadí se dlouhodobě mezi nejprodávanější fotopastí s GSM modulem na českém trhu. 
 • Fotopast má noční infra přísvit opticky rozdělen do několika částí. Díky tomu je na rozdíl od některých dalších fotopastí s intenzivnějším infra přísvitem ve tmě v podstatě nepostřehnutelná.
 • Zařízení je možné ovládat i na dálku prostřednictvím sms zpráv. 

Obrázky produktu

DVA důvody, proč NEKUPOVAT Bunaty Full HD GSM

 • Maximální délka jednoho videa pořízeného přístrojem je pouze 60 vteřin. 
 • Bunaty Full HD GSM patří k dražším fotopastím na našem trhu, srovnáme-li její cenu s obdobně kladně hodnocenými produkty tohoto typu.

Shrnutí

Bunaty Full HD GSM je jedna z mála našich českých fotopastí disponujících kloubovou anténou pro opravdu spolehlivý přenos GSM signálu, díky kterému fotopast automaticky zasílá pořízené fotografie na email uživatele v reálném čase. Velká výhoda je také ovládání fotopasti na dálku pomocí SMS bez nutnosti dojíždění na místo lokace a absence lesklých ploch přímo na odhalené přední části přístroje. Rychlost spouště fotopasti je 0,7 vteřin, šíře záběru 55° a dosvit infra přísvitu o síle 940 nm činí až 25 metrů.

Nevýhoda, kterou stojí za to u tohoto produktu zmínit, je velmi krátká stopáž jednotlivých videí. Pokud tedy hledáte spolehlivou velmi snadno maskovatelnou fotopast s GSM modulem, která pořizuje kvalitní noční i denní fotografie, a neodradí vás lehce vyšší pořizovací cena, rozhodně stojí za to uvažovat o pořízení právě Bunaty Full HD GSM.

EshopCena / odkaz

Zjistit cenu
Zjistit cenu

Základní informace

Orientační cena7 500 Kč
Měsíční náklady na mobilní dataano
Hmotnost (bez baterií)607 g
Rozměry80 x 130 x 60 mm
Napájení8x AA (možnost externího zdroje)
Vestavěný displejano
Velikost displeje2,4“

Důležité parametry

Infra přísvit940 nm
Dosvit infra přísvituaž 25 m
Detekční vzdálenost PIR čidlaaž 15 m
Nastavení citlivosti PIR čidlaano
Rozlišení fotografieaž 16 Mpx
Rychlost spouště0,7 s
Šířka záběru55°
GSM modulano
4G modulne
Nahrávání videaano
Nahrávání videa ve Full HDano
Nahrávání zvukuano
Prohlížení foto na LCDano
Nejvyšší podporovaná pamět SD karty32GB
Ovládání na přední straněano
SMS ovládaníano
Časosběrano
Časovač fotopastiano
Sériové snímáníano
USB výstupano
Bluetoothne
Wifine
Češtinaano
Operační teplota-20° až +60°C
EshopCena / odkaz

Zjistit cenu
Zjistit cenu

Zdroje

[1], [2], [3], [4], [5], [6]

4.9/5 - (17 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu