Nejlepší SmartPet vychytávky 2024 – recenze, zkušenosti a inspirace

Jen si to představte – odcházíte do práce, ale se svým čtyřnohým miláčkem můžete zůstat v kontaktu po celý den. Chytrá elektronika je v dnešní době běžnou součástí našich životů, tak proč ji nevyužít také v souvislosti s péčí o domácí mazlíčky? Pro chovatele jsou určeny speciální SmartPet zařízení. Ať už chcete mít přehled o aktivitě či stravě svých zvířecích přátel nebo pro ně chcete opatřit interaktivní hračku, přinášíme vám přehled těch nejlepších SmartPet kousků, mezi kterými můžete vybírat.

Vybrali jsme o inovativní produkty, které přináší do péče o čtyřnohé kamarády novou perspektivu. Nejnovější technologie z těchto produktů dělají skvělé pomocníky, kteří se postarají nejen o zábavu.

Smart kamery a měřiče aktivity

Smart kamery a měřiče aktivity jsou určeny pro moderní majitele zvířátek, kteří nechtějí nic ponechat náhodě. Milující páníčci mohou zůstat v kontaktu se svými čtyřnohými přáteli a rovněž mohou mít přehled o jejich aktivitě. Kamery a měřiče aktivity vám pomohou s kontrolou mazlíčků a nejen to. Díky těmto přístrojům můžete své miláčky pravidelně odměnit, můžete si vést statistiky aktivity i zdraví a nepřijdete ani o společnou zábavu. A to i v době, kdy nejste přítomni.

#1 Nejprodávanější interaktivní smart kamera

PetCube Play smart kamera – recenze

Prohlédnout více obrázků…

PetCube Play je nejen smart kamera, která vám umožní sledovat aktivitu domácích mazlíčků na dálku, ale se svým domácím mazlíčkem vám dovoluje i netradičním způsobem si hrát.

Je to jednoduché. Prostřednictvím HD kamery budete v obraze odkudkoli. Detekce zvuku odhalí, co váš parťák zrovna dělá. Můžete sledovat, zda je vaše kočička či pejsek v pořádku nebo zda nezlobí. Je škoda, že kamera neumí náklon a zaměření na určité místo, přesto hravě zvládne zviditelnit velkou část místnosti.

Laser vám navíc umožní hraní, ať už se budete nacházet na návštěvě či v kanceláři. Nevýhodou je mírná nepřesnost laseru. Samozřejmostí je také automatický program, který si s vaším zvířecím společníkem bude hrát místo vás v případech, že jste příliš zaneprázdění.

Zajímavá je funkce “push-to-talk“. Potřebujete mazlíčka napomenout nebo pochválit, přestože se nenacházíte vedle něj? Pomocí této funkce můžete na své zvířátko mluvit. Uklidnit ho, pokárat nebo mu oznámit, že už se chystáte domů z práce. S PetCube Play nepřijdete o společný čas. Nicméně se zvuk poněkud opožďuje, což někdy práci s mazlíkem na dálku znesnadní.

Kamera se ovládá jednoduše pomocí aplikace v telefonu. Propracovaný design kamery navíc potěší i v minimalistické moderní domácnosti. Ke koupi se nabízí také levnější alternativa PetCube kamera. Rozdíl mezi těmito dvěmi modely je nejen v jejich vzhledu, ale také v nočním vidění, které nabízí pouze model PetCube Play. Přestože by se mohlo zdát, že v nočním režimu nebude obraz tak kvalitní, jako ve dne, výsledky překvapí. Pokud tedy hledáte interaktivního domácího pomocníka, pak investujte do jedné z těchto SmartPet kamer s rozlišením 1080p v HD kvalitě se širokoúhlým 138° záběrem.

6 důvodů, proč KUPOVAT PetCube Play smart kameru

 • Kamera umožňuje komunikaci s mazlíčky na dálku, ať jste kdekoli.
 • Můžete zabavit zvířata prostřednictvím hry i bez vaší přítomnosti.
 • Nepřijdete o roztomilé okamžiky – videa můžete ukládat.
 • Výchova může probíhat odkudkoli, mazlíčka stačí napomenout nebo pochválit za jeho chování.
 • Kameru lze doplnit přístrojem PetCube Bites na odměny (dávkuje pamlsky na dálku).
 • Plusem je moderní designový vzhled.

3 důvody, proč NEKUPOVAT PetCube Play smart kameru

 • Kamera nemá náklon čočky.
 • Může docházet k mírnému opožďování zvuku.
 • Laser není zcela přesný.

#2 Širokoúhlá smart kamera v příjemném designu

PetKit Mate Wifi kamera – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Interaktivní kamera na první pohled zaujme provedením. Na výběr je hned několik designů, které zapadnou právě do vaší domácnosti – ať už toužíte po hravém zvířecím vzhledu nebo dáváte přednost klasice ve formě dřevěné patiny. Kamera připomíná elegantní přenosný reproduktor a v domácnosti svým vzhledem nepřekáží.

PetKit Mate kamera nabízí 360° vidění, 720p HD kvalitu a 110° úhel. Co se děje u vás doma, to můžete sledovat v reálném čase. Pokud chcete být mazlíčkovi nablízku a mít přehled, s touto hračkou můžete jednoduše sledovat celou místnost. Všechna videa, která vám udělají radost, si uložíte, navíc můžete zachovat i své nejlepší fotografie. Nepřijdete tak o momentky, které by vám bez kamery utekly, když zrovna nejste doma. Horší je to v noci – kamera nemá noční vidění.

Dobře funguje dvoucestná komunikace spolu s kamerovým snímáním. Jde o důležitou funkci, která je součástí interaktivních kamer. Vše opět funguje na bázi aplikace ve smart telefonu. Zdá se však, že aplikace funguje mnohem lépe s Androidem než s IOS operačním systémem, což může být nevýhodou pro uživatele Apple.

Opět nechybí laser, který vám umožní hrátky s mazlíčkem na dálku. Zabavit můžete kočičku nebo pejska prostřednictvím pár kliků v aplikaci. Tato funkce se hodí nejen pro zpestření dne vašeho čtyřnohého miláčka, ale pomůže vám rovněž odvést pozornost jinam, přesně tam, kam potřebujete, v případech, že mazlíček dělá něco, co nechcete.

6 důvodů, proč KUPOVAT PetKit Mate Wifi kameru

 • Příjemný design, na výběr je několik provedení, kamera připomíná bluetooth reproduktor.
 • Širokoúhlý obraz nabízí kvalitní záběr.
 • Pomocí laseru si s mazlíčkem můžete hrát na dálku odkudkoli.
 • Můžete sledovat a ukládat oblíbená videa včetně fotografií.
 • Nepřijdete o nejlepší momentky.
 • Nejvtipnější okamžiky můžete snadno a rychle sdílet.

2 důvody, proč NEKUPOVAT PetKit Mate Wifi kameru

 • Kamera nemá režim nočního vidění.
 • Příznivce Apple nepotěší horší kompatibilita s iOS.

#3 Interaktivní kamera s dávkovačem pamlsků

Pawbo smart dávkovač a kamera – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Pawbo je pomocníkem na svém místě. Je určen pro všechny, kteří kromě kamery hledají něco navíc. Chcete-li své zvíře na dálku odměnit za vhodné chování, Pawbo vám s tím pomůže. Jde o kameru se zabudovaným dávkovačem pamlsků.

Jak Pawbo funguje? Je to kamera se 140° záběrem a zabudovaným mikrofonem. Výchova na dálku je však mnohem snadnější díky možnosti odměnit mazlíčka, i když zrovna nejste doma. Dávkovač by mohl být větší, ale na několik dobrůtek vystačí. Tentokrát jednoduchá aplikace umožní komunikovat s miláčkem najednou až osmi různým uživatelům. Kromě toho nechybí možnost sdílení těch nejlepších záběrů přímo na sociální sítě. Chybí však úložiště, které musíte mít vlastní.

Pokud se navíc řadíte mezi milovníky kočiček, pak k Pawbo kamerce lze dokoupit také Pawbo Catch. Jde o interaktivní hračku, kterou s kamerou o rozlišení 720p snadno spárujete. Pawbo Catch můžete ovládat dálkovým ovladačem nebo pomocí aplikace, stejně jako smart kameru. Hrát si však můžete také díky laseru, který ani u této interaktivní kamery nechybí. Pawbo navíc disponuje dvěma svítícími indikátory, červený je pro napájení a zelený pro připojení k wi-fi.

Potěší majitele moderní domácnosti, černobílé nadčasové provedení dělá z kamery nejen užitečnou pomůcku, ale také dekoraci.

5 důvodů, proč KUPOVAT Pawbo smart dávkovač a kameru

 • Estetický vzhled, který zapadne i do moderního interiéru.
 • Možnost odměnit mazlíčka, ať jste kdekoli, za jeho vzorné chování či uposlechnutí příkazu.
 • Snadné sdílení báječných okamžiků na sociálních sítích potěší ty, kteří se o ně chtějí podělit.
 • Možnost dokoupení Pawbo Catch pro kočky nadchne kočkomily.
 • Laserová hra zabaví zvířátka ve vaší nepřítomnosti.

2 důvody, proč NEKUPOVAT Pawbo smart dávkovač

 • Chybí úložiště.
 • Dávkovač na krmení není příliš velký.

#4 Chytré vodítko s monitoringem aktivity

Petkit GO Smart vodítko – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Další užitečná pomůcka, která poslouží všem, kdo chtějí kontrolovat pravidelnou aktivitu se svými čtyřnohými kamarády. Petkit GO Smart vodítko totiž eviduje historii vašich společných procházek, měří čas, lokaci a také vzdálenosti.

Vodítko je určeno pro všechny, kteří to mají rádi “chytré“. Po propojení s telefonem v aplikaci uvidíte, jaký čas jste s mazlíčkem strávili venku, kolik kilometrů jste ušli a také jak často chodíte na procházky. A nejen to. Upozorní vás také na příchozí hovor, který můžete zvednout.

Součástí vodítka je nezbytné LED osvětlení, které vám usnadní ovládání při večerním venčení.

Co je důležité, je rozhodně ergonomický tvar vodítka. Procházky jsou příjemné a pohodlné také pro páníčka. Konkrétní vodítko navíc lze měnit – vybrat si můžete standardní, reflexní, protiskluzové nebo tlumící.

4 důvody, proč KUPOVAT PetKit GO Smart vodítko

 • Umožní vám sledovat statistiky procházek s vaším zvířecím miláčkem.
 • Budete mít přehled také o své vlastní aktivitě.
 • Získáte estetické vodítko, které má přidanou hodnotu.
 • Lze propojit s telefonem a zvedat příchozí hovory.

2 důvody, proč NEKUPOVAT PetKit GO Smart vodítko

 • Nutná registrace do aplikace PetKit.
 • Existují i jiné aplikace, které sledují aktivitu.

#5 Monitor aktivity, který řekne vše

PetKit P2 monitor aktivity – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Pokud byste měli rádi k dispozici data o aktivitě vašeho čtyřnohého mazlíčka, pak vám pomůže lehký profesionální monitor PetKit P2. Budete mít přehled o aktivitě a zdraví vašeho miláčka.

Jde o bezdrátové zařízení ve formě monitoru na obojek, které obsahuje snímač aktivit. Jde snadno připevnit na jakýkoli obojek. Sleduje nejen spánek či krmení, ale také výdej energie nebo změny nálady. V aplikaci jsou pak vešekerá data vyhodnocena a vy se dozvíte vše nejen o zdraví pejska či kočičky – najdete zde také vhodná doporučení pro vašeho konkrétního mazlíčka.

Přístroj je nabíjecí, vodotěsný a protištěkací. Má až 18 úrovní impulsů, pomůže i proti vytí pejsků. Obal monitoru je vyroben z lehkého magnolia, je odolný proti nárazu i tlaku. Škoda jen, že součástí není také obojek.

5 důvodů, proč KUPOVAT PetKit P2 monitor aktivity

 • Budete mít přehled o zdravotním stavu svého mazlíčka.
 • Dozvíte se o změnách nálady svého parťáka.
 • Získáte obojek proti vytí a štěkání.
 • Budete mít k dispozici přehlednou statistiku aktivity, krmení a spánku.
 • Získáte cenná zdravotní doporučení pro vašeho miláčka.

2 důvody, proč NEKUPOVAT PetKit P2 monitor aktivity

 • Dlouhé upozornění, než přijde impulz.
 • Obojek není součástí balení.

Smart dávkovače krmiva

Dávkovače krmiva jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí pravidelně a správně krmit své miláčky. Jestliže vás dosud nebavilo vážit krmné dávky nebo sledovat, kolik toho vaše zvířátko snědlo, pak může jít o možnost, která jednoznačně stojí za zvážení. Dávkovače zváží stravu, udrží ji čerstvou a některé z nich dávkují automaticky i bez vaší přítomnosti. Spěcháte výjimečně z práce rovnou na večírek? Nevadí, protože chytrý dávkovač vašeho mazlíčka nakrmí za vás a vy se můžete v klidu bavit.

#1 Minimalistický dávkovač granulí se zabudovanou kamerou

Hoison Smart dávkovač krmiva – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Nejmodernější automatický dávkovač krmiva pro psy a kočky není jen dávkovačem. Jde o produkt, který ocení milovníci nejnovějších technologií. Jde o designového pomocníka s propracovanou aplikací, který vám pomůže zajistit krmný plán pro mazlíčka i bez vaší přítomnosti.

Moderní dávkovač o objemu 5 l disponuje také wi-fi kamerou a mikrofonem. Můžete se svým zvířetem komunikovat odkudkoli, samozřejmostí jsou také snímky těch nejlepších momentů. Protože však kamerna nemá náklon, při krmení menší mazlíčky neuvidíte. Dávkovač je vybaven váhou, takže správná dávka krmení je zajištěna. Navíc se dozvíte o stavu krmení v zásobníku. Se svým mazlíčkem si na dálku můžete také hrát a odměnit ho. Jeden stisk tlačítka v aplikaci uvolní požadovanou dávku granulí. Výhodou je také propracovaná aplikace, která je kompatibilní se zařízeními Android i iOS.

5 důvodů, proč KUPOVAT Hoison Smart dávkovač krmiva

 • Zajistí pravidelné krmení, když nejste doma.
 • Svého mazlíčka budete mít pod dohledem.
 • Můžete odměňovat na dálku.
 • Získáte úžasné momentky.
 • Moderní design.

1 důvod, proč NEKUPOVAT Hoison Smart dávkovač krmiva

 • Kamera nemá náklon, takže konkrétně při krmení na menší mazlíčky neuvidíte.

#2 Dávkovač, který udrží krmení čerstvé

Petkit Fresh Element smart dávkovač krmiva – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Inovativní technologie řadí mezi nejlepší dávkovače krmiva rovněž Petkit Fresh Element, designově velice povedený kousek. Dá se ovládat manuálně i pomocí chytré aplikace. Navíc je vytvořený tak, aby stravu udržel čerstvou.

Dávkovač od Petkit disponuje dvoufázovým systémem, který chrání krmivo před vlhkem a kontaminací. Strava je tak po dlohou dobu čerstvá a v té nejlepší kvalitě. Snadno a intuitivně nastavíte automatické krmení – stačí zadat velikost porce a časové rozestupy. Pokud si však nejste jisti, jak krmit, můžete si nechat spočítat krmný plán na míru. Přes aplikaci zadáte údaje o váze, stáří a plemenu psa a ta vypočte optimální příjem kalorií pejska na každý den.
Další výhodou dávkovače je senzor, který vás upozorní, jakmile krmivo v zásobníku dochází. Misky jsou navíc vyjímatelné pro snadnou údržbu, lze je kdykoli vyměnit.

Pravidelný krmný plán vám pomůže zajistit velký zásobník až na 6 litrů krmiva. Silikonový lem po obvodu zásobníku zajišťuje těsné uzavření prostoru s krmivem, takže se strava neslepí, nenavlhne a neuvízne v dávkováči. Krmivo se navíc nemůže dostat do kontaktu s nečistotami či bakteriemi. Jediné, co dávkovači chybí k dokonalosti, je dávkovač pitného režimu.

7 důvodů, proč KUPOVAT Petkit Fresh Element smart dávkovač krmiva

 • Krmný plán můžete zajistit odkudkoli.
 • Ovládat lze aplikací i manuálně.
 • Kvalitní systém uzavření krmivo zachová dlouho čerstvé.
 • Kapacita až 6 litrů krmiva bude vyhovovat všem, kteří se musejí zdržet v práci či na cestách.
 • Na snížené množství krmiva budete upozorněni.
 • Bezpečností senzor uzavírání dvířek zabezpečí, že se nezavře v případě, že by dovnitř zvířa strčilo čumák či tlapku.
 • Propracovaný design, který si snadno zamilujete.

1 důvod, proč NEKUPOVAT Petkit Fresh Element smart dávkovač krmiva

 • Chybí zásobník vody, který by se postaral o pitný režim zvířete.

#3 Miska s mikročipem pro menší psy a kočky

SureFeed uzavíratelná miska s mikročipem – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Unikátní miska pro psy a kočky je v podstatě speciálním dávkovačem krmení se zabudovaným mikročipem. Ten reaguje ve chvíli, kdy se přiblíži konkrétní mazlíček a nadávkuje mu požadovaný typ krmení. Je vhodná i do domácnosti s několika zvířaty. Navíc umožňuje kontrolovat příjem potravy, zejména v případech, kdy některý z mazlíčků drží dietu.

Výhodou misky je také to, že suchou i vlhkou stravu udrží čerstvou díky kapacitě 400 ml. Můžete nastavit až 32 zvířat, proto se každý mazlíček nají pohodlně a sám. Miska se hodí také tam, kde jedno zvíře vyjídá krmení ostatním. Produkt je navíc kompatibilní se všemi druhy veterinárních mikročipů. Problémem může být jen to, že při odchodu právě krmeného mazlíčka stihne přistoupit další, ještě než se víko zavře.

5 důvodů, proč KUPOVAT SureFeed uzavíratelnou misku s mikročipem

 • Kontroluje krmení zvířat.
 • Lze nastavit až 32 mazlíčků.
 • Je kompatibilní se všemi typy mikročipů.
 • Udrží suchou i vlhkou stravu déle čerstvou.
 • Estetické provedení dělá z misky další zvířecí doplněk.

4 důvody, proč NEKUPOVAT SureFeed uzavíratelnou misku s mikročipem

 • Mikročip není obsahem balení.
 • Baterie nejsou obsahem balení.
 • Malý objem 400 ml.
 • Než se víko zaklapne, může rychle přistoupit další mazlíček a krmnou dávku sežrat.

#4 Chytrá miska, která myslí za vás

PetKit Fresh Metal Smart miska – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Chytrá miska není jen módním výstřelkem od PetKit, ale rovněž elegantním řešením krmení domácích mazlíčků. Miska snadno zváží krmnou dávku, a vy tak budete mít přehled o správném krmení psa či kočky. Navíc je vyrobená z antibakteriálního materiálu.

Minimalistické provedení zaujme na první pohled. Pogumavaná spodní část misky navíc zamezí vysypání krmiva či vylévání vody mazlíčkem. Miska z oceli je samozřejmě vyměnitelná. Na výběr je mnoho provedení – kombinace bílé s barvami nebo s dřevěným designem.

Krmení pomocí chytré misky si můžete zaznamenávat do speciální aplikace. Díky zabudované váze budete krmit přesně. Miska je tak vhodná také pro zvířátka se sklony k nadváze a přejídání.

5 důvodů, proč KUPOVAT PetKit Fresh Metal Smart misku

 • Zváží dávku krmiva za vás.
 • Aplikace vám pomůže vést si statistiku krmení.
 • Je vhodná také pro zvířátka se sklony k přejídání a nadváze.
 • Minimalistický čistý design, který v moderní domácnosti neurazí.
 • Snadná údržba, lze mýt také v myčce.

1 důvod, proč NEKUPOVAT PetKit Fresh Metal Smart misku

 • Nejde o automatický dávkovač krmiva.

Interaktivní hračky pro psy a kočky

Přestože si každý milovník zvířat a zodpovědný páníček se svými mazlíčky často a rád hraje, občas si všichni rádi oddechneme. Pro všechny chvíle, kdy zrovna nemáte čas nebo se musíte věnovat něčemu jinému, jsou tady moderní interaktivní hračky, které vaše zvířátko zabaví za vás. Nakonec se můžete jen kochat radostným dováděním vašeho přítele pejska či kočičky.

[table id=19 /]
#1 Vrhač míčků pro aktivní pejsky

iFetch Too automatický vrhač míčků – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Hrátky s míčkem nikdy nebyly jednodušší. Moderní technologie vám umožní šťastně utahat vašeho pejska, zatímco si třeba vychutnáte šálek kávy. Pomůže vám automatický vrhač míčků.

Jedno tlačítko, tři dosahy aportování a hodiny psí zábavy. Tichý chod zajistí pohodovou hru i bez vaší přítomnosti. Do žlábku stačí vložit míček, což se snadno naučí i váš pes. Poté ho iFtech vystřelí na zvolenou vzdálenost. Nastavit se dá také nahodilý chod, kdy přístroj vzdálenosti střídá pro ještě větší zábavu. Hračka je navíc vhodná dovnitř i ven. Součástí je nabíjecí baterie. Po jejím dobití vydrží hračka až 300 odpalů. Nechybí ani tři tenisové míčky. Nabíjecí kabel by však mohl být delší, aby umožnil pohodlné nabíjení venku.

Vrhač míčků je určen pro všechny, které baví sledovat radostnou hru svých čtyřnohých miláčků. Je vhodný i pro náročnější a aktivnější psy, kteří se potřebují vyběhat. Interaktivní hra je zabaví i ve chvíli, kdy se jim nemůžete plně věnovat. Pozor dejte na deštivé počasí, aby nedošlo k poškození přístroje. Po namočední je potřeba zbavit se vody a důkladně vysušit.

7 důvodů, proč KUPOVAT iFetch Too automatický vrhač míčků

 • Pejsek si může hrát i ve chvíli, kdy se mu nemůžete plně věnovat.
 • Zábavu si užije celá rodina.
 • Rychlý odpal míčků potěší i aktivní psy.
 • 3 varianty vzdálenosti odpaluvám pomohou udělat hru rozmanitější.
 • Možnost nahodilé hry vašeho pejska dokonale zabaví.
 • Baterie i dobíjecí adaptér jsou součástí balení.
 • 3 tenisové míčky jsou součástí balení.

2 důvody, proč NEKUPOVAT iFetch Too automatický vrhač míčků

 • Nabíjecí adaptér by mohl být delší, aby umožnil komfortní dobíjení z terasy.
 • Není voděodolný.

#2 Jednoduchá kočičí hračka jako doplněk ke kameře Pawbo

Pawbo Catch automatická hračka pro kočky – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Chcete zabavit svou kočku, zatímco nejste doma? Pomůže vám Pawbo Catch automatická hračka, kterou lze snadno ovládat pomocí dálkového ovládání nebo prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu, pokud vlastníte také smart kameru Pawbo.

Hračka připomíná ptáčka, což kočky milují – ale ne všechny. Některé kočky tato hračka může po čase přestat zajímat. Ideální kombinací je samozřejmě využití spolu se smart kamerou. Jedině tak můžete na svého mazlíčka mluvit a sledovat, jak si hraje, i když se zrovna nacházíte například v práci. Namísto neplechy si vaše kočka užije spoustu zábavy. Hračka funguje na 4 AA baterie.

4 důvody, proč KUPOVAT Pawbo Catch automatickou hračku pro kočky

 • Jednoduché ovládání, ručně, ovladačem nebo aplikací.
 • Možnost propojení s Pawbo smart kamerou pro lepší zážitky.
 • 7 stupňů ovládání
 • Kvalitní provedení.

2 důvody, proč NEKUPOVAT Pawbo Catch automatickou hračku pro kočky

 • Ne každá kočka bude mít stále zájem.
 • Kamera není součástí.

#3 Cenově dostupná robohračka pro kočky

FroliCat RoloRat robotická myš pro kočky – recenze

Prohlédnout více obrázků…

Někdy je potřeba kočičku zabavit a zaměřit její energii správným směrem. Robotická myš je řešením, které vám umožní připravit chlupatému mazlíčkovi hru i bez vaší přítomnosti, třeba při odchodu do práce.

Stačí si vybrat jeden ze tří režimů. První z nich umožňuje jednorázovou desetiminutovou hru. Druhý program nabízí kontrolovatelnou hru, myšku lze různě přepínat. Poslední možností je oblíbený dálkový režim – sama myš se zapne v dvouhodinových intervalech. Vaše kočička se doma rozhodně nudit nebude.

Jak robomyš funguje? Při zapnutí se rozjede a různě mění směr svého pohybu. Hračka navíc vydává zvuk a pohybuje ocáskem. Tomu zkrátka žádná kočka neodolá. Jde o pratickou hračku na 3 AAA baterie, která bude bavit kočičí miláčky i vás. Jedinou nevýhodou může být pro někoho dráždivý zvuk.

5 důvodů, proč KUPOVAT FroliCat RoloRat robotická myš pro kočky

 • Nízká cena za úžasnou hračku.
 • 3 možnosti nastavení hry.
 • Režim pro úsporu baterií.
 • Snadné ovládání, zvládne to každý.
 • Perfektní zábava pro koťátka i dospělé kočky.

1 důvod, proč NEKUPOVAT FroliCat RoloRat robotická myš pro kočky

 • Pro někoho může být zvuk hračky obtěžující.

Váš názor

Máte jiné oblíbené SmartPet zařízení, které vám tu chybí? Napište níže do komentářů a pomozte tak ostatním při výběru jejich originální vychytávky. Těším se na diskuzi.

Přečtěte si také výběr nejlepších krmiv pro psy, gps obojky a elektrických obojků– dali jsme si záležet. ????

Zdroje

 1. [eng] Recenze nejlepších dávkovačů krmiva podle webu Nerdtechy.com
 2. [eng] Výběr TOP dávkovačů krmiva dle autora tohoto článku
 3. [eng] Nejlepší zařízení na kamerový monitoring mazlíčků – Ideaing.com
 4. [eng] Recenze vybraných SmartPet hraček pro psy a kočky – Smartpettoysreview.com
 5. [eng] 3 nejlepší SmartPet kamery podle webu Ensmartech.com
 6. [eng] Článek o automatických dávkovačích – Safewise.com
4.7/5 - (18 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu