Nejlepší psí hotely v ČR: v Praze, Brně a Ostravě

Potřebujete odjet někam, kde nemůžete vzít svého pejska a nemá vám ho kdo pohlídat? Naneštěstí existují psí hotely. Zde nabízíme ty s nejlepším hodnocením.

Co je to psí hotel? 

Psí hotel je místo, kam můžete umístit svého miláčka po dobu vámi určenou. Pokud jedete na dovolenou, je psí hotel zajímavou volbou. Většina hotelů se snaží co nejvíce přiblížit podmínkám, na které je pes zvyklí. Doporučujeme předem navštívit vámi vybraný hotel a dokonale se informovat o jeho chodu, pes si také zkusí, jestli bude pobyt ve smečce to pravé pro něj. Jsou dvě varianty hotelů – kotcové a domácí. Kotcové hotely, jak už napovídá, jsou pejsci ubytování především v kotci. Což se nehodí pro psy domácí a ty, kteří na něj nejsou zvyklý. Domácí hotely jsou většinou rodinného charakteru a pes tráví čas s ostatními u televize. 

Psí školky jsou obdobou hotelů…

Psí školka pracuje na podobném způsobu jako školka lidská. Mezi 8 a 10 hodinou dopolední tam odložíte svého čtyřnohého parťáka a při odchodu z práce, se pro něj stavíte. Je to velké usnadnění pro vytížené majitele pejsků, kteří chtějí svým pokladům poskytnout plnohodnotný život. A zároveň tak zabrání nechtěnému kňučení psa doma a naštvaným sousedům. 


Psí hotely v Praze

Psí školka a hotel – skolkapropejsky.cz

Nabízí hlídání psů s celodenním dohledem ve vnitřních prostorách domu, kde každý pes má vlastní pokoj nebo může pobývat ve společnosti ostatních psů. Ke každému pejskovi přistupují, jako by byl jejich vlastní, sděluje recenzent.


Psí školka u Tessinky

Nabízí i služby hotelu, kde jsou ve vnitřních prostorách kamery a svého pejska můžete sledovat pomocí služby Skype. Za příplatek nabízí individuální venčení pejska, za předpokladu, že mu nebude stačit hraní s ostatními svěřenci na rozlehlé, oplocené zahradě.


Dogs N’Roses

Hlidají pejsky v domácím prostředí, v rodinném domě. Pejska předáte ve výcvikovém centru Lahovice, kde doprava k ubytovaní u zpět je v ceně. Nabízí celodenní dohled, přístup k vodě a psí kamarády.


Psí ráj

Psí ráj hotel a školka se nachází v Hostivaři, nabízí individuální přístup, spoustu psích aktivit a jako bonus i pravidelné psí koupele. Hotel je vhodný spíše pro menší plemena psů.


Psí hotel Conica

Kotcový psí hotel, který nabízí kvalitní péči a dostatek vybití i větším psům. Venčení probíhá 3x denně buď na oploceném pozemku o rozloze 10 000 metrů čtverečních společně s ostatními psy, nebo jednotlivě a na vodítku. 


Pluto

Díky vysoké kvalifikaci zaměstnanců se hodí hotel Pluto i pro problémové psy. Nabízí hlídání pejsků v domácím prostředí a režim tak, jak jsou pejskové zvyklý. Dále mají bohatý psí program a mnoho radovánek. Sídlí na Praze 6.


Petland –  hlídání mazlíčků

Zaměstnanci hotelu jsou kvalifikované osoby v oboru, nabízí individuální přístup ke každému pejskovi a hlídání probíhá v domácím prostředí, v nekuřáckých prostorách. Procházky přizpůsobují zdravotnímu stavu a kondici psa.


Psí školka – Happy dog

Je jednou z nejstarších psích školek/hotelů v Praze. Starají se s pečlivostí jim vlastní, nabízí individuální přístup, časté venčení a mnoho psích kamarádů.  


Psí hotely v Brně

Hotel pro psy a kočky

Jsou nejstarším zvířecím hotelem v České republice, majitelé mají zároveň chovatelskou stanici psů. Nabízí dvě pobočky v Brně, individuální přístup, celodenní dohled.


1A Hotel pro psy

Klidní a vyrovnaní psi mohou využívat společnou místnost vybavenou množstvím pelíšků a 24 hodinovým dohledem ošetřovatele. V případě potřeby, lze pejska ubytovat v samostatných místnostech, nebo omyvatelných kójích. 


ServisProPsy

Nabízí jak ubytovaní pejsků doma, tak i v kotcích. Venčení probíhá minimálně 4x denně a je možnost využití doplňkových služeb, jakými je třeba výcvik, koupání v rybníce nebo kondiční trénink. 


Hotel pro psy Valentin

Psí hosté bydlí ve vytápěných pokojích s výhledem, kde teplotu přizpůsobují danému plemeni. Pravidelné venčení a dohled kynologa je samozřejmostí. Mezi příplatkové služby patří například vycvik, socializace nebo delší výlety.


Hlídání a výchova psů Maděrová Vendula

Nabízí individuální hlídání psů, dle domluvy. Psi mají vyhrazené celé přízemí domu a neomezený přístup na zahradu. Majitelka hotelu je zkušená chovatelka a kynoložka.


Psí hotely v Ostravě

Psí hotel Ostrava

Domácí prostředí, které pes bude sdílet s ostatními svěřenci, v teplém počasí se psi pohybují po zdaradě nebo venkovním výběhu. Procházky probíhají 4x denně a v parném počasí je k dispozici psí bazén.


Doghouse hotel Rychvald 

Malý rodinný hotel, kde je naráz maximálně 7 pejsků. Individuální přístup ke každému klientu zvlášť. Pobyt psa v nekuřáckém domě, tak jak je zvyklý.


Psí hotel a školka Forpet

Poměrně nový psí hotel, který nabízí dlouhodobé i krátkodobé ubytování, celodenní dohled a kompletní péči o vašeho pejska. Přijímají pouze zdravé, očkované psy a feny. Hlidání probíhá jak ve vnitřních prostorách, tak i na rozlehlém pozemku.


Hotel Ťapka

Individuální režim přesně dle vašich požadavků, celodenní dohled na svěřenci. Každý svěřenec je ubytován v samostatném kotci, který je rozdělen na vnitřní a vnější část. 


Co s sebou do hotelu?

  • Očkovací průkaz s platným očkováním.
  • Krmivo na celou dobu pobytu + malá rezerva.
  • Vlastní podušku, hračku nebo cokoli, aby se pejskovi méně stýskalo.
  • Misku na jídlo (podepsanou).
  • Vybavení na venčení (obojek, postroj, vodítko, …).
  • Léky a rozpis podávání léků.

Závěr

Velice doufáme, že vám náš článek pomohl s kvalitním výběrem hotelu pro vašeho čtyřnohého miláčka ve městech Praha, Brno a Ostrava. Mějte na paměti, že se hotely snaží ke klientům přistupovat co nejvíce individuálně a dokonale se tak přizpůsobit požadavkům, aby pejsek nestrádal. Některé doplňkové služby, jako je vycvik, socializace či intenzivní trénink se jistě vyplatí zvážit.

4.9/5 - (15 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu