Psí boudy do bytu od Pesvbytě.cz – recenze, zkušenosti

Jak vybrat boudu pro psa do bytu v roce 2024

Dříve žila naprostá většina psů venku na zahradě, a tak k nim také neodmyslitelně patřila psí bouda – místo, které sloužilo a slouží jako útočiště, úkryt před nepřízní počasí a místo odpočinku. S postupem času a přesunem lidí do měst se však i psi přesunuli spolu s majiteli do bytů. A tam na boudy již není místo. Nebo snad ano?

Projekt Pes v bytě nabízí zajímavé a designové propojení klasické boudy a žití v interiéru. I bytoví psi mohou mít svůj vlastní domek, svou skrýš s pelechem, kam se schovají, když potřebují trochu soukromí – to je vize Psa v bytě.

Tento článek stručně a přehledně vysvětluje, co boudy do interiéru od Pes v bytě nabízí jak psům, tak jejich páníčkům.

Zjistit více info v eshopu

Proč koupit psí boudu do bytu od Pesvbytě.cz?

 • Interiérová bouda zajišťuje psovi soukromí a klid i v omezenějším prostoru bytu.
 • Produkty jsou navržené s citem pro design, takže do místnosti v bytu nejen nenásilně zapadnou, ale mohou se stát zajímavým prvkem samy o sobě.
 • Prodejce nabízí k boudě také dvě matrace, které doplní celkový vzhled a zvýší pejskovi komfort.
 • V nabídce je několik barevných kombinací, takže si můžete vybrat dle vašeho vkusu a nábytku, který máte doma.
 • Boudy vyrábí drobná česká firma, takže můžete očekávat rychlou a spolehlivou komunikaci v případě jakýchkoliv dotazů či připomínek.
 • Bouda je navržena tak, aby si pes mohl vybrat, zda chce odpočívat uvnitř, anebo navrchu boudy, kde bude mít díky vyvýšené pozici dobrý rozhled.
 • Výrobek se lehce udržuje a je odolný, při dobrém zacházení proto vydrží opravdu dlouho.
 • Objednat si můžete buď už složenou boudu, nebo si ji lehce složíte po obdržení sami.
 • Výrobce nabízí 30 dní na vrácení a 3 roky záruku, takže se nemusíte bát, kdyby se na ní třeba pejskovi cokoliv nezamlouvalo.
 • Pes v bytě navíc přispívá na psy v útulcích, takže kromě kvalitního výrobku budete mít při koupi i dobrý pocit.
 • Kromě velkých a malých matrací lze na eshopu pořídit také deky – ty lze použít nejen do boudy, ale také kdekoliv jinde (např. do auta či na cestách).

Proč nekoupit psí boudu do bytu od Pesvbytě.cz?

 • Boudy se hodí převážně pro menší pejsky, sám výrobce uvádí plemena jako bišonek, francouzský buldoček nebo beagle. Majitelé větších plemen proto bohužel musí tuto boudu oželet, případně si pořídit dalšího, malého pejska, aby do boudy měli koho ubytovat!
 • Cena za tyto boudy do interiéru je vyšší, začíná zhruba na 6 000 Kč. Většina lidí už musí takovou investici zvážit. Na trhu lze nalézt samozřejmě mnohem levnější nabídky v případě obyčejných pelíšků, ale také ještě dražší zakázkově vyráběné boudy do interiéru.
 • Tyto boudy se nehodí na zahradu, jsou navržené vyloženě do bytu.

Shrnutí

Pes v bytě vyrábí designové boudy do bytu pro menší plemena a dostává tak i do interiéru výsadu, která doteď patřila jen psům na zahradě – vlastní soukromý prostor, kde nebude pejsek ničím rušen a kde může v klidu odpočívat. Zatímco domácí mazlíček ocení především pohodlí a to, že má své vlastní místo, tak ani pejskař nepřijde zkrátka – boudy jsou navržené moderně a elegantně. Tak, aby zapadly do interiéru jako vkusný nábytek. I proto si lze vybrat hned z několik variant – klasického dřeva, černé nebo bílé konstrukce a doplnit je stejně tak variabilními matracemi.
Jedná se o kvalitní český výrobek s garantovanou zárukou a z výnosů z prodeje přispívá Pes v bytě na útulky, takže koupí podpoříte i méně šťastné pejsky. Pořizovací cena je sice trochu vyšší, ale odpovídá kvalitní domácí výrobě.
Pes v bytě je na trhu nově, rozhodně by však měl dostat příležitost se na trhu uchytit – proto pokud zvažujete pořízení pohodlného místa pro vašeho malého pejska, rozhodně se podívejte na jejich stránky.

EshopCena / odkaz

Zjistit cenu
3.4/5 - (17 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu