30 nejhezčích zamilovaných vzkazů, které opravdu dojmou

Vyjádřit někomu své pocity a svou obrovskou lásku, kterou k danému člověku cítíme, může být nesmírně těžké. Pošlete své lásce dojemný vzkaz, který zahřeje u srdíčka a díky kterému vaše láska vzplane ještě více. Podívejte se na ty nejlepší srdcervoucí milostné vzkazy pro svou druhou polovičku, které opravdu dojmou.

Obsah článku

Seznam vzkazů:

1.  Pokud jsi výhra, udělám cokoliv, abych tě vzal domů. Pokud jsi skutečně medaile, budu tvrdě pracovat, abych si tě zasloužil. Pokud jsi květina, budu zalévat, abys krásně rostla.

2. Čím víc se ode mě vzdaluješ, tím víc se k tobě přibližuji. Možná zrovna neřeknu ani slovo, ale mé srdce mi vždycky řekne, že jsi mi nejdražší.

3. Láska je jako sluneční svit. Svému pozorovateli přináší na tvář zářivou záři a hřejivý pocit po celém těle. Probouzí duši a otevírá oči. A když skončí, zanechá na zeměkouli spoustu malých vzpomínek zvaných hvězdičky, které připomínají, že stále existuje. Miluji tě.

4. Nejlepší na zamilovanosti do tebe je, že jsem si začala užívat každé období života s mnohem větší chutí než kdy dřív. Takové je kouzlo tvé lásky. Miluji tě.

5. Každou noc tě vídám ve svých snech, a i když jsi daleko, nikdy na tebe nepřestanu myslet. Jsi pro mě ta jediná. Tolik tě miluji.

6. Tvá láska je jako chlad řeky v noci, jako hřejivý sluneční svit, který ve dne vysílá slunce. Jsi ta nejlepší žena s dokonalým srdcem. Miluji tě, drahá!

7. Věř mi, když říkám, že tvoje láska je víc než slovo, které lze napsat. Je tak skutečná, že ji nemohu odhodit. Je tak vzácná, že si ji každý přeje. Je tak výjimečná, že se jí nemohu nabažit.

8.  Zaměstnávám se spoustou věcí, které musím udělat, ale pokaždé, když se zastavím, stále myslím na tebe. Nemohu bez tebe žít ani chvíli, miláčku.

9. Ode dne, kdy jsi vstoupila do mého života, myslím jen na tebe. Kvůli tobě dýchám. Jsi hvězdou na mém nebi. Nechtěl bych to jinak. Jsi láska mého života.

10. Z tvého objetí se mi podlamují kolena a z tvých polibků se třesu. Při pomyšlení na tebe vždycky ztratím řeč a ze stesku po tobě mám horečku. Miluji tě.

11. Slibuji, že budu tvým andělem strážným, který tě rozesměje, když máš špatnou náladu. Ten, kterému na tobě velmi záleží. Ten, který tě bude milovat až do samého konce. Miluji tě.

12. Sladký milostný vzkaz s krásnými slovy nemůže přesně popsat, jak tvá láska získala v mém srdci tak pevný základ.

13. Můj svět byl tak prázdný a temný, že mi všechno připadalo tak nesmyslné. Ale když jsem tě potkal, měl jsem pocit, že se nebe nade mnou rozzářilo o milion hvězd. Miluji tě!

14. Je těžké najít někoho, kdo je ochoten s vámi zůstat v každém životním vzestupu i pádu. Cítím se tak požehnaná, že tě mám ve svém životě, protože vím, že ať se stane cokoli, tvá láska ke mně nikdy neskončí.

15. Nikdy nevěř, že mi musíš lichotit materialistickými věcmi. Jediné, co potřebuji, je tvá láska, protože na rozdíl od materialistických věcí tvá láska nevyprchá. Je navždy uložena v mém srdci.

16. Chce to velké štěstí mít někoho, jako jsi ty. Cítím se požehnaná každý den a každý okamžik pro tento dar. Budu tě milovat do posledního dechu bez ohledu na to, co nám život přinese!

17. Je zvláštní, jak můžete projít životem a myslet si, že jste úplní, dokud se nezamilujete. Teď se pokaždé, když jsme od sebe, cítím tak neúplná, moje druhá polovičko. Miluju tě.

18. Říká se, že lásku nelze vidět, lze ji jen cítit. Ale mýlili se. Já jsem ji viděl mnohokrát. Viděl jsem opravdovou lásku ke mně hluboko ve tvých očích. A je to to nejlepší, co jsem kdy viděl!

19. Byl jsem ztracený a beznadějný. Ale nepřestával jsem se modlit, aby do mého života přišel Spasitel. Bůh mou modlitbu přijal a poslal mi tebe. Teď ti vděčím za svůj život na věčnosti. Hluboká láska k tobě je to jediné, co dokážu dělat dokonale!

20. Děkuji ti, že jsi tu pro mě vždycky. Ještě jsem nepotkal nikoho, kdo by dokázal milovat s takovou intenzitou. Pro mě jsi dokonalý a nejlepší člověk na tomto světě. Nemohu si pomoci, hluboce tě miluji.

21. Tvá láska je jako teplá deka, která mě chrání před bídou a bolestí, jež pohlcují svět. Můj ochránce, můj živitel, miluji tě.

22. Cítím se šťastná, že tě mám ve svém životě, protože ho rozjasňuješ svou září. Tvé přítomnosti si cením víc než čehokoli jiného, miluji tě.

23. Díky tobě jsem si uvědomil, že láska je ten nejlepší pocit, jaký může člověk cítit. Děkuji ti, že jsi vstoupil do mého života. Miluji tě.

24. Bez tvé lásky a podpory si nedokážu představit, že bych přežila všechna těžká období svého života. Navždy mě pevně drž za ruku. Miluji tě.

25. Bez ohledu na to, jak stresující může být můj den, vím, že na konci dne mám dokonalý prostředek proti stresu, na který se mohu spolehnout v nejtemnějších chvílích, a tím jsou myšlenky na tebe a láska, kterou jsi mi zasadil tak hluboko do duše.

26. Každý okamžik, který s tebou strávím, mi připadá jako poklad. Budu tě i tyto poklady chránit po celý život. Nikdy tě nenechám odejít. Miluji tě.

27. Nepotřebuji, aby mě znal celý svět, stačí mi tvoje vřelé objetí a polibky. Miluj mě takhle dál a navždy. Miluji tě.

28. Přišla jsi v nejtemnějších dnech mého života. Byl jsem sklíčený a vnitřně zlomený. A když všechno bylo jenom zmatek, Tvá láska zářila nejjasněji. Tehdy jsem začal snít o světlé budoucnosti s Tebou. Miluji tě. 

29. Jestli je v životě něco, co bych na své minulosti nechtěl měnit, pak je to šance potkat tě a zamilovat se do tebe.

30. Nikdy jsem nevěřil na lásku na první pohled. Láska jistě potřebuje čas, aby se rozvinula. A já jsem šťastná, že jsem se rozhodla nechat svou lásku k tobě růst každým dnem. Stojí to za to čekání. Miluji tě.

Video

Zdroj

1, 2, 3

4.9/5 - (67 votes)
Obsah článku

Odebírejte články a nic vám neunikne

Dáme vám vědět, jak vyjde další článek. Můžete se kdykoli odhlásit.

Podobné články

Nejnovější články na webu